PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 819
ocen
7,0 10 1 78819
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Jak powyżej od razu nasuwa mi skojarzenia z Timem Burtonem przede wszystkim historia opowiedziana w filmie. I że tak napiszę aktorstwo w stylu filmów Burtona (Jim Carrey) jego zachowanie, mimika twarzy itd. Jedynie z zakończeniem coś nie tak spodziewałem się czegoś w stylu Sweeney Todda czy Edwarda :) a tu... zobaczcie sami ops! trochę późno bo seans tvn skończony! moja ocena 7/10.

Rorschach_

gdyby nie napisy końcowe to żyłbym (oczywiście do czasu) w głębokim przekonaniu, że jest to film Burtona ;), świetny klimat, świetna historia, świetna gra aktorska, po prostu świetny film.

ocenił(a) film na 7
sebawasik

Szczerze!?.. Nom jest klimat filmów Burtona... (atmosfera tylko sie zgadza) Tyle, że gdyby on to reżyserował... zamiast Carreya byłby Depp <3

Wandal_Q

istnieję takie prawdopodobieństwo, i nie twierdzę, że byłoby to złe posunięcie, kto wie?!... we wcześniejszym komentarzu zaznaczyłem, że gra aktorska była na wysokim poziomie, ale osobiście nie przepadam za Jimem (choć w tym filmie wypadł genialnie), tak więc zastąpienio go Deepem nie bułobu niczym grzesznym :)), a wręcz przeciwnie ...

ocenił(a) film na 6
sebawasik

Zgadzam się.Klimat Burtona we własnej osobie.I prawda,gdyby to reżyserował Tim Burton,którego uwielbiam,to na wszystkie możliwe sposoby grał by tu Deep,którego też uwielbiam;)

Rorschach_

Klimat jest Burtonowski, możliwe. Ale wierzcie mi, wziął się z książki. Wszystkie części (12, bo ostatniej jeszcze nie dorwałam, więc nie mogę się wypowiedzieć) aż ociekają tego typu humorem. Absurdalny, gorzki. Seria nie tylko dla dzieci.

użytkownik usunięty
ZebowaWrozka

burton ma w swoich filmach jakieś przesłanie, jego filmy coś wnoszą, dlatego miło się je ogląda, a to była nudna historyjka, najlepiej dla najmłodszej widowni, 105 minut z życia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones