PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 819
ocen
7,0 10 1 78819
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Cały ten film jest oparty na motywach illuminatów. Wszystko widzące oko, a do tego jeszcze te gady...

ocenił(a) film na 5
adamm94

Lubię ten film książkę i w ogóle,ale dlaczego akurat iluminaci ?
Gdzie nie spojrzę to o nich mowa.
A kto to jest ?
Wytłumaczy ktoś ?
Chcą nam coś przez ten film przekazać,czy co ? :D

ocenił(a) film na 1
Siteboy1997

Jak można tak całkowicie nic nie wiedzieć ...
Jeśli chcesz sie dowiedzieć, droga do tego jest bardzo prosta : wystarczy poczytać, to nie boli
i właśnie chcą przekazać, człowieku, uświadom się !
http://www.youtube.com/watch?v=em-5kpTUHqU&feature=relmfu to możesz obejrzeć, chociaż to bardziej o przemysle muzycznym, ale warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
adamm94

Nie pleć bzdur, to tylko film

ocenił(a) film na 8
adamm94

Przy okazji, wkurzają mnie ludzie którzy gadają o tym całym illuminati, pomyśl, gdyby byli tą całą wielką organizacją kontrolującą świat to czy pozwoliliby na rozprzeszczenianie się takich informacji?

ocenił(a) film na 1
Jacob Voorhees

no trudno.. jeśli tak sądzisz, a może po prostu ich nazwijmy to "władza" sięga tak daleko,że nie muszą się tak kryć. Ale z tego co zauważyłem takie przekazy są w połowie ukryte.

ocenił(a) film na 7
adamm94

może Iluminaci chcą żebyśmy myśleli o nich jako grupa trzymająca władzę. A tak naprawdę to wszystkim sterują Żydzi, którzy być może wymyślili Iluminatów.

A nad Żydami stoi pozaziemska inteligencja lub jakiś superszybki komputer, który przeprowadza eksperymenty na ludziach. Pozyskując z nas energię, stworzył sztuczny świat, z którego istnienia nawet nie zdajemy sobie sprawy.
Mógł specjalnie stworzyć mit o "grupie trzymającej władzę", o ile taka istnieje.

Na samej górze może stać Coś, co nazwaliśmy Bogiem, który steruje wszystkimi procesami we wszechświecie i w różnych wymiarach.
A po naszej śmierci jesteśmy usuwani z systemu, a świadomość mogłaby pozostać w formie "duszy", o ile taka istnieje.

Może być też tak, że nie ma nikogo nad Nami, jesteśmy sami, Tu i Teraz.
I będziemy trwać zawsze, niekoniecznie w tej samej formie.

Na szczęście od nas zależy w co będziemy wierzyć, o ile mamy wybór.
Ale pod żadnym pozorem nie wolno nikogo zmuszać do swoich racji, bo gówno z tego wyjdzie.

ocenił(a) film na 1
don_tadeo

nikt nikogo do niczego nie zmusza. Po prostu zauważyłem w filmie elementy, które od razu rzucają sie w oczy.

ocenił(a) film na 4
Jacob Voorhees

Polecam zapoznać się z pojęciem zwanym propagandą.

użytkownik usunięty
adamm94

Ludzie, dajcie już spokój z tymi illuminati, to się nudne robi.

użytkownik usunięty
adamm94

Opanowali tez FILMWEB. Zobaczcie jaki znaczek jest przy "śledzeniu" tematu!
LOL.

ocenił(a) film na 6
adamm94

No a może po prostu ten cały podły hrabia Olaf jest iluminatem. Stąd wszędzie to oko w jego domu.

użytkownik usunięty
adamm94

To oko jest symbolem organizacji, do której należeli między innymi rodzice sierot. I nie są to illuminaci.

ocenił(a) film na 2
adamm94

W książce gady były ulubieńcem jednego doktora, który wystepował tylko w jednej z części, bodajże w 3, w które ów doktorek zajmował się rodzeństwem. Byłem małym chłopakiem gdy ta książka się u nas pokazała i znałem się wtedy również na Iluminatach i powiem Ci tak "nie, to oko nie ma nic wspólnego z Iluminatami" W książce jest to wyjaśnione wszystko wystarczy.... przeczytać, a książka wciąga. :)

Sajgoniarz

Nie ma nic wspólnego z ilumiati bo tak napisali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones