PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 822
oceny
7,0 10 1 78822
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

w tym filmie

ocenił(a) film na 5

mistrzowski popis umiejetnosci carey'a,po prostu geniusz!

kikihanka

Taa, tylko że książka nie była komedią, miała mroczny klimat. Film był słaby, jeśli się ją czytało. No i 'streszczenie' 3 lub 4 części z 13, w jeden film, jest po prostu śmieszne.

ocenił(a) film na 7
derisive_mirage

może i tak, ale kolory i klimat filmu był świetny. szkoda, że po tym nie nakręcili dalszych części.

derisive_mirage

A jak zrobić z tych króciutkich książeczek, w których niewiele jest akcji i treści (chociaż są świetne) po jednym filmie??????
Tego klimatu nie dałoby się przelać na ekran, ale według mnie film daje radę, nie jest kalką, ale to w sumie dobrze.

Dla mnie obsada jest atutem filmu. Zdecydowanie świetny Carrey oraz wielu innych :)

Marilynne

Nie powiedziałem że powinni streścić w jeden film. Lepiej by wyglądało jakby powstało przykładowo 8 części, jako jedna historia, a nie oddzielne tomy. Żeby się widzowi nie dłużyło, ale żeby zostały główne wątki.... Albo żeby jeden film zawierał po dwie części. Co do zachowania klimatu - ośmielę się nie zgodzić.

kikihanka

Film był zupełnie inny od książek, to prawda. Ale hrabia Olaf był w filmie dokładnie taki, jakim go sobie wyobrażałam czytając;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones