PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040750}

Leo

7,1 9 447
ocen
7,1 10 1 9447
Leo
powrót do forum filmu Leo

Zaskakująco dobry

ocenił(a) film na 7

Spodziewałem się netflixowego średniaka, ale dla mnie chyba najlepsza animacja jaką widziałem w tym roku.

ocenił(a) film na 6
jordipl

Właśnie oglądam i dobija mnie to śpiewanie, nienawidzę jak w animacji jest śpiewanie... Już chciałem zrezygnować, ale może jeszcze się przemęczę chwilę, skoro piszesz, że dobra animacja. (śpiewanie jedynie gdzie mi się podobało to w animacji Vaiana, tak z polskim jak i ang dubbingiem)

ocenił(a) film na 8
tasmankrk

Tez nie lubię śpiewania, ale przymknąłem na to oko, bajka bardzo przyjemna

ocenił(a) film na 9
jordipl

To tak samo jak dla mnie. Myślałam, że puszczam coś młodemu na odczepnego, a to ja obejrzałam sama do końca jak usnął. Dawno się tak nie uśmiałam i nie wciągnęłam na bajce. Super, nie mogę się doczekać aż młody podrośnie by z nim obejrzeć ;)

jordipl

najlepsza animacja roku? przypominam, ze w tym roku wyszly takie animacje jak "Chlopi" i "Spider-Man: Poprzez multiwersum"

ocenił(a) film na 7
m_piszczatowski

ja tylko napisałem, że z tych co widziałem ;)

ocenił(a) film na 8
m_piszczatowski

Ale chłopi to przecież totalny średniak. Oryginalności niewiele bo wykonanie już gdzieś widzieliśmy a fabuła jest wzięta z książki i to jeszcze w taki sposób że Reymont się w grobie przewraca.

reque

na pewno bardziej oryginalny niz ten netflixowy zapychacz XDD wiele rzeczy mozna zarzucac "chlopom", ale to, ze "chlopi" sa nieoryginalni dlatego, ze sa adaptacja to najbardziej idiotyczny argument, jaki kiedykolwiek slyszalem. poza tym to chyba normalne, ze adaptacje przenosza na ekran pewne watki z tekstu zrodlowego, a niektore pomijaja, wiec nie rozumiem, z czym masz problem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones