PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671}
8,1 839 182
oceny
8,1 10 1 839182
8,0 43
oceny krytyków
Leon zawodowiec
powrót do forum filmu Leon zawodowiec

Gary na prawdę przechodzi tu samego siebie.. Jak ktoś wczesniej wspomniał scena z rozgryzaniem tabletek i połykanie ich zawartości - mistrzostwo!! :) ale scena w kamienicy z antyterorystami:

Stansfield: Benny, sprowadź mi wszystkich.
Benny: Jak to "wszystkich"?
Stansfield: Wszystkich!!!!!!

Oczywiścoe po angielsku lepiej to brzmiało... "Everyone!!!!" - arcydzieło :)

pozdrawiam fanów filmu

Diakon_Frost

Hmm...swoją grą Oldman przypominał mi rolę Jokera w Mrocznym Rycerzu odgrywaną przez Ledgera. Taki pokręcony (lekko niezrównoważony typ), ale w 100% wiedzący czego chcę i co robi, a robi to dobrze.

ocenił(a) film na 10
Jerich0

Ogromne podobieństwo. Obaj zagrali po mistrzowsku.

ocenił(a) film na 9
Diakon_Frost

Zgadzam się. To film Oldmana.

Diakon_Frost

"Everyooooone!!!!"

ocenił(a) film na 10
Parafin

Film Oldmana to Dracula z 1992. Śmietanka aktorska.

ocenił(a) film na 10
sza_wi

Gary Oldman znajduje sie w mojej czołówce ulubionych aktorów. Jego gre w Leonie porównuje do Jokera w Mrocznym Rycerzu.

ocenił(a) film na 10
Diakon_Frost

Zgadzam się w 100 procentach:)
Oldman pokazał klasę

ocenił(a) film na 9
Diakon_Frost

Mnie bardziej rozwaliła scena eliminacji rodziny Matyldy i jego komentarz Oldmana na końcu. Jeden z najlepiej zagranych czarnych charakterów w historii kina. :)

Sir Marco

To raczej Ledgera można porównywać do Oldmana, a nie odwrotnie.

użytkownik usunięty
Derson

Oldman to Mistrz
i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej :)
A jako Norman byl po prostu bezbledny !!!

ocenił(a) film na 10
Sir Marco

Boska scena. Szczególnie: Kop w drzwi łazienki i strzał do matki - Ta scena tkwi mi w pamięci od pierwszego obejrzenia.

ocenił(a) film na 10
Diakon_Frost

Te sceny Oldmana z tabletkami i "everyone !!!" są faktycznie mega genialnie zagrane!!! A cały film to po prostu mistrzostwo!!!!! Mój ukochany film :o)))))))

Diakon_Frost

No dokładnie chyba moja ulubiona rola Oldmana choć w Drakuli też był bardzo dobry

Diakon_Frost

zgadzam się. genialny!!!! przez cały film myślałam tylko o tym jak genialnie zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones