PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671}
8,1 839 208
ocen
8,1 10 1 839208
8,0 44
oceny krytyków
Leon zawodowiec
powrót do forum filmu Leon zawodowiec

Mam pewne pytanie dotyczące jakości Leona Zawodowca w kolekcji "Wytrawne Kino" Monolitha , czy mógłby się ktoś kto posiada owy film wypowiedzieć na temat przede wszystkim jakości obrazu ?. A jeszcze jedno nie wie ktoś gdzie można kupić wersję reżyserską (niestety jeszcze się w naszym kraju nie spotkałem).

Grand23

Jakość dobra na dvd Pioneer DV-400V-K i telewizorze LCD. Nie sprawdzałem na dvd bez upscallingu.

Grand23

Witam! ODNOŚNIE WYDANIA MONOLITHU: Jakość obrazu jest bardzo dobra(jak na film z 1994 roku oczywiście). Dźwięk również zadowala(zwłaszcza w DTS genialnie brzmi muzyka Erica Serry). Szkoda tylko,że wydanie "LEONA" przez Monolith całkowicie pozbawione jest dodatków. Za to cena płyty nie odstrasza(teraz waha się w granicach 10-20 zł).Co do wersji reżyserskiej, to jest do kupienia na DVD na amazon.com(brak polskiej wersji), lub do ściągnięcia w formacie avi(DVDRip) z Torrenta.

ocenił(a) film na 8
bartas28

Wiem że temat jest meeeega stary ale ostatnio w Media Markt widziałem blu ray Leona Zawodowca za jedyne 19.99. To jak za darmo. pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones