PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599595}

Les Misérables: Nędznicy

Les Misérables
7,3 108 094
oceny
7,3 10 1 108094
5,0 27
ocen krytyków
Les Misérables: Nędznicy
powrót do forum filmu Les Misérables: Nędznicy

Polecam wejść w szczegóły ocen krytyków i przeczytać np. komentarz Pani Kai Klimek:
Ocena: 1/10
"les miserableblebles, czyli długa nuda i słabe śpiewanie. how about no."

1/10 to według skali Filmweb nieporozumienie. Oczywiście można tak ocenić film, który uważamy za nieporozumienie, ale warto mieć świadomość wpływu takiej oceny na jego średnią. Tak jak Pani Kaja ma prawo do swoich ocen filmów, tak jak i ja wyrażę swoją ocenę dotyczącą rzetelności "krytyków" Filmweba: nieporozumienie.

ocenił(a) film na 8
Szopen_91

No ja też nie rozumiem. Chyba ktoś woli wybuchy i akcje niż świetne śpiewanie.

ocenił(a) film na 7
PrimalElf1512

krytycy są krytykami) ech. Moąe faktycznie lubią fajerwerki

Szopen_91

Klimek to jest taki krytyk jak ja baletnica. Poważnie, 100x wolałbym nawet takiego katedre tam niż ją. Skrajnie nieobiektywne, nieuargumentowane i niecelne oceny (umówmy się, jeśli twoja ocena jest wyróżniona to ma jednak działanie takie że ktoś kto zamierza oglądnąć dany film może się nią sugerować więc sranie 1/10 i notka po lewackiemu to żart i robienie złej opinii innym krytykom). I to nie tylko tu widzę mocno lajkowany temat na jej temat, w sumie to taki temat jest prawie wszędzie gdzie Klimek uchyliła rąbka swych mądrości. Ha Tfu

WTTW_FILM

Za mało słowa "temat"

Po_prostu_recenzent

No faktycznie mogłem jeszcze z 3 zmieścić.

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

I wszystko na temat krytyków)

ocenił(a) film na 10
malcolm63

Z Klimkową miałam okazję chodzić do szkoły (nie klasy,małpa jest starsza)Zawsze była przemądrzała i brzydka. W dodatku pewna swojej nieomylności. Na takich nie ma rady.

Szopen_91

Dla mnie nuda usnęłam na seansie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones