PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599595}

Les Misérables: Nędznicy

Les Misérables
7,3 108 117
ocen
7,3 10 1 108117
5,0 27
ocen krytyków
Les Misérables: Nędznicy
powrót do forum filmu Les Misérables: Nędznicy

Utwory

ocenił(a) film na 8

Hej, jestem ciekawa, który utwór tego filmu podobał wam się najbardziej? Lub kto według Was najlepiej śpiewał?
:)

Werrronikaaa_17

Dla mnie bezsprzecznie numer jeden to "I Dreamed a Dream". Ale inne utwory również są bardzo piękne, jak "Who am I", "The Confrontation", "Master of the House", "One Day More", "Death of Gauroche".

Werrronikaaa_17

Najlepiej śpiewała chyba Samantha Barks. "On my own" od razu mi się spodobało. Duże wrażenie zrobiło na mnie "The Confrontation", ale trzeba przyznać, że wersja z 25-lecia przyćmiewa tę filmową.

Werrronikaaa_17

Mi najbardziej podobał się wokal Aarona Tveita, czym się pewnie wyróżniam. Strasznie żałuję, że tak niewielki był jego wkład w śpiewanie. Bardzo miłe odczucia wywołała u mnie też Samantha Barks. Ulubione utwory? Zdecydowanie "One day more", "Do you hear the people sing" i "Castle on the cloud" :)

ocenił(a) film na 8
Lacroselle

Ja natomiast bardzo lubię "At the End of the day", "I dreamed a dream", "One day more" i "On my own", ale najbardziej-najbardziej "Red and Black" i "Do you hear the people sing". ;)

ocenił(a) film na 10
Lacroselle

Mi również najbardziej przypadł do gustu głos Enjolrasa. I oczywiście najlepsza piosenka to "Do you hear the people sing", którą zdążyłam nauczyć się na pamięć, gdyż bardzo często jej słucham i czasem śpiewam razem z nagraniem.

ocenił(a) film na 10
Lacroselle

Zgadzam się, w dużej mierze też przez jego talent aktorski. Chyba pierwszy aktor, który wyszedł poza ramy okrojonej do musicalu postaci i gestykulacją i mimiką próbował oddać oryginał literacki - który, notabene, był w gruncie rzeczy dosyć oziębły, arogancki i dosyć wredny jak coś mu się nie podobało. Widzimy to tutaj w jego publicznym podśmiewaniu się z Mariusza, ironicznym przewracaniu oczami w "Red and Black", braku jakiejkolwiek reakcji na twarzy zaraz po śmierci Eponine i podobnym zachowaniu po śmierci Gavroche'a, gdzie tak naprawdę tylko stoi na uboczu gdy inni zbierają sie wokół zmarłego chłopca. Enjolras był naprawdę ciekawą postacią, co nie znaczy ani trochę, że miłą w obyciu.

ocenił(a) film na 8
Werrronikaaa_17

Każda jedna mi się motzno podobała, ale najbardziej ryczałam na finale, no i halo - "Empty Chairs at Empty Tables"!

Werrronikaaa_17

Russell Crowe i piosenka "Stars" to coś cudownego. Uwielbiam jego głos. Jest po prostu wspaniały.

Niloticus

Jedna z moich ulubionych, zawsze mam ciarki kiedy jej słucham.

ocenił(a) film na 9
Werrronikaaa_17

Samantha jako Eponine ("On my own"... ech, jak ja dobrze wiem, co ona czuła...), no i Eddie jako Marius, choć byłam też pozytywnie zaskoczona możliwościami wokalnymi Amandy. A co do konkretnych piosenek... czy któraś jest słaba? Jak dla mnie żadna :)

ocenił(a) film na 10
Werrronikaaa_17

Zdecydowanie najlepszym głosem była Samantha Barks. Przyjemnie słuchało się również Enjolrasa.

ocenił(a) film na 10
Werrronikaaa_17

"Do You Hear The People Sing" oraz "One Day More" to moi zdecydowani faworyci, chociaż w tym musicali nie ma słabej piosenki. Są tylko takie, które lubię mniej i takie, za którymi przepadam. :)

ocenił(a) film na 9
Werrronikaaa_17

Aaron Tveit był niesamowity. No i Samantha Barks. A najlepsza piosenka,k a raczej kompilacja, to oczywiście "One day more", gdzie wszyscy mogli się popisać :)

ocenił(a) film na 6
Werrronikaaa_17

Moim zdaniem w filmie większość piosenek nie została zaśpiewana zbyt dobrze. Zdecydowanie wolę te wersje z przedstawień scenicznych. Ale jeśli już mam wybierać to "Do you hear the people sing" i "Empty chairs at empty tables" są w filmie najlepsze. I będę inna i powiem, że najbardziej lubiłam głos Grantaire'a :) Aaron Tveit się za bardzo nie wysilił, ale na wielu nagraniach widać, że stać go na znacznie więcej.

ocenił(a) film na 7
Werrronikaaa_17

"Do you hear the people sing" ryczałam jak dziecko za każdym razem kiedy to śpiewali
no i "Empty chairs at empty tables"

ocenił(a) film na 10
Werrronikaaa_17

Z piosenek najbardziej ,,Master of the house'' i ,,Do you hear the people sing ?'' ,a najlepiej moim zdaniem śpiewała Helena Bonham Carter.Uwielbiam jej barwę jest bardzo charakterystyczna.Natomiast denerwowała mnie Anne Hathaway,Może to dlatego,że nie lubię tej aktorki ? Nie mam pojęcia.

ocenił(a) film na 10
Werrronikaaa_17

Jeżeli podobały ci się utwory z Nędzników to polecam posłuchać polskich wersji tworzonych przez Studio Accantus. Niestety jeszcze nie wszystkie utwory, ale myślę, że z czasem nadrobią zaległości ;) A jeżeli o mnie chodzi, to największe wrażenie zrobiła na mnie piosenka "Do You Hear The People Sing?". Po prostu ciary na plecach.

Werrronikaaa_17

zdecydowanie Bring him home i Do you hear the people sing!

ocenił(a) film na 9
Werrronikaaa_17

,,I dreamed a dream" to dla mnie numer 1. Wzruszyła mnie do łez... Piosenka Eponine śpiewana w deszczu również mnie zachwyciła.

Werrronikaaa_17

zdecydowanie "Do You Hear The People Sing?", a z osób chyba Crowe

ocenił(a) film na 10
Werrronikaaa_17

Duet Borat i Carter

Werrronikaaa_17

Wszyscy fałszowali jak z nut

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones