PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698411}
6,1 3 346
ocen
6,1 10 1 3346
6,2 9
ocen krytyków
Letnie przesilenie
powrót do forum filmu Letnie przesilenie

po paru minutach nie mam sił dalej tego oglądać, czemu tylko w polskch filmy często KU*** głośniej slychać dźwiek w kolo niz dialogi.. Kto to zezwala na wypuszczenie tego dla widza..

ocenił(a) film na 5
mati21211

Oj to prawda! Też mnie to męczy przy oglądaniu.

LoveWordplay

Mnie wręcz zniechęca do oglądania polskich filmów. :(

ocenił(a) film na 7
mati21211

Film oglądałem w wersji niemieckojęzycznej (kiedy aktorzy mówili po polsku tłumaczono napisami) i niemieckie dialogi były bez zarzutu, natomiast kiedy wchodziły polskie kwestie gdyby nie napisy połowę bym nie zrozumiał.

mati21211

dokładnie, za każdym razem mnie to zadziwia! w dodatku zastanawia mnie fakt, czemu nie ma tłumaczenia niemieckich dialogów ??

mati21211

ja z reguły oglądam z angielskimi napisami polskie filmy bo wtedy gdy nie słyszę to doczytam . Nawet przy Córach Dancingu lepiej oglądało się wersję US bo i teksty piosenek były przetłumaczone i to naprawdę dobrze .

mati21211

Pewnie dzwiękowcy.

mati21211

Fakt, w sprawie dzwieku w Polskich filmach trzeba powolac komisje sejmowa

mati21211

Nic nie straciłeś, od dźwięku o wiele bardziej przeszkadza nachalna antypolska niemiecka propaganda, ten film dużo nie różni się od tak krytykowanego niemieckiego serialu Nasze matki nasi ojcowie, czy Wołynia. Mamy tutaj Polaków kolaborantów, antysemitów, nieudaczników i złodziei, od których lepsi są sowieccy gwałciciele, dobrych wrażliwych Niemców i biednych walecznych Żydów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones