PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709355}

Lewiatan

Leviafan
7,4 31 396
ocen
7,4 10 1 31396
7,3 27
ocen krytyków
Lewiatan
powrót do forum filmu Lewiatan

słaby

ocenił(a) film na 3

ja wiem że film zdobył globa , palme , orła ale te rosyjskie realia kompletnie mi nie wchodzą. oglądając to byłem tak szczerze przerażony że taki szary,ponury,smutny świat istnieje. nawet wypad na grilla polega na chlaniu wódy i beznadziejnym gadaniu ch_j wie o czym. dla mnie ten film zrobił wiele hałasu o nic. nie polecam ale to moje zdanie. pozdro

lukiblake

Czyli dobry film to taki nakręcony na Manhattanie z pięknymi kolorami, nawet lekko przebarwionymi, eleganckimi dialogami, ślicznymi dziewczynami i drogimi furami. Wszystko inne jest przygnębiające i beznadziejne. Proponuję cofnąć się do lektur.

ocenił(a) film na 3
kaktus47

co Ty proponujesz to naprawdę mnie mało obchodzi. to jest forum na temat filmów,więc ja tylko oceniłem ten film według swych myśli a nie Twoich. dla jednych podoba się Bolek a dla innych Lolek tak??? ja nie będę Cie atakował za to że Ci się ten film podobał a mi nie bo mam to gdzieś

ocenił(a) film na 3
kaktus47

ale i tak pozdro dla Ciebie :)

lukiblake

dziękuję :)

ocenił(a) film na 9
lukiblake

Ja miałam nieco inne skojarzenia oglądając ten film. Mianowicie - jest tam całkiem podobnie jak u nas, w Polsce : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones