PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722192}

Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory

Justice League: Gods and Monsters
6,4 3 243
oceny
6,4 10 1 3243
Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobra animacja, znacznie lepsza od tych które DC teraz wydawało.
Mam nadzieję że będzie takich więcej.

jangru1804

dokładnie tak.

ocenił(a) film na 6
javs

dobra, dobra animacja, ale jednak wole tradycyjną ligę bo batman jako wampir i ten superman to na dłuższa metę by mi nie przypasowali :)

ocenił(a) film na 7
RobertZabinski

Zgadzam się z Robertem. Fajna odmiana. Członkowie Ligi jako ci źli którzy zabijają. Wszystko fajnie ale postać Batmana jako wampira stworzonego efektem ubocznym leczonej choroby jest trochę słaby. Mimo to oceniam animację na 7

ryzawy_18

Ja podobnie

ocenił(a) film na 9
ryzawy_18

Przecież to był Kirk Langstrom, tak zwany Man-bat.

ocenił(a) film na 7
kalamir

Tzn to nie była przerobiona postać Bruce Wayne? Wytłumacz mi proszę co to za postać? Spotykam się z nią pierwszy raz mimo że oglądałem chyba wszystkie części Ligi.

ocenił(a) film na 9
ryzawy_18

https://en.wikipedia.org/wiki/Man-Bat

Kirk Langstrom był kolesiem, który stworzył serum Man-batów. Zamieniał się w wielkiego nietoperza, którego batman musiał powstrzymać. Liga zabójców skradła tajniki serum i tworzyła własnych wojowników.

Kirk Langstrom występuje miedzy innymi w pierwszym odcinku Batman The Animated Series
https://www.youtube.com/watch?v=sU_AGEIfvtY

ocenił(a) film na 7
kalamir

Dzięki za informację. Chętnie pogłębię swoją wiedzę. Jeśli masz więcej ciekawych informacji dotyczących Ligi to wal śmiało :] Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
ryzawy_18

Tak właściwie to, co z resztą postaci, które występują w tym filmie?. Na plakacie widać w tle postacie Supermena, Batmana i Wonder Women. Kim są postacie, które rzekomo je zastępują?

ocenił(a) film na 8
ryzawy_18

Z Batmanem dostałeś już swoją odpowiedź.
Superman to ten sam koleś co oryginał, tylko że jego ojcem jest generał Zod i nie wychował się u perfekcyjnej pary Kentów, a WW to jedna ze starszych bogów, w tym filmie zostali pokazani jako Ci źli, ale w serialu "Liga Sprawiedliwych" byli tymi dobrymi, jeżeli chodzi o samą dziewczynę, to nie wiem czy pojawiła się w rzekomym serialu.

ocenił(a) film na 7
jangru1804

Ona pojawia się w kilku komiksach z tego co sprawdziłem.

ocenił(a) film na 7
ryzawy_18

Też się zdziwiłem jak to sprawdziłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones