PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 701
ocen
6,9 10 1 33701
4,8 22
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Człowiek się spodziewał przeciętnego barachła a dostał naprawdę solidny film. Bardzo "smacznie" poprowadzona akcja zarówno bez zbytnich przestojów jak i bez ciągłej nawalanki, postacie całkiem całkiem przedstawione, antagonista stał się nagle postacią tragiczną, humor był niewymuszony (no oczywiście oprócz Barry'ego, który i tak jak dla mnie jest najjaśniejszym punktem tej całej drużyny :P). Jedyne co mnie naprawdę denerwowało to muzyka gdy za każdym razem wkraczała WW - jakby ktoś ciągle odpalał soundtrack z "Troi". Jak ktoś się nie widział bądź się waha - jak najbardziej polecam :]

ocenił(a) film na 8
BlakJoint

Co do WW to pierwsze dwie godziny filmu faktycznie jak z troi, ale na szczęście czasem wchodził motyw Zimmera, zrobiony specjalnie pod WW. To robi robotę.

ocenił(a) film na 10
BlakJoint

Nic dodać, nic ująć. Kozak.

BlakJoint

Osobiście uważam tą ścieżkę dźwiękową za plus :)

ocenił(a) film na 8
m_bond666

Jak dla mnie co za dużo to trochę niesmacznie, jednak szanuje za takie zdanie :)

ocenił(a) film na 7
BlakJoint

Szkoda tylko, że z Flasha zrobił taką cipę, co się potyka o własne nogi.

Labret

Poza jedną sceną, gdzie się potknął bo chciał pomóc (i pomógł) WW to miał same przekozackie momenty, jak uratowanie ludzi przed przygnieceniem, uratowanie Iris, odpalenie Mother Boxa i ocalenie całej Ligi pod koniec.

ocenił(a) film na 7
Pallantides

Musiał ratować ligę, bo wcześniej dał dupy i nie dostarczył Cyborgowi energii na czas, ale moim w zdaniem w tamtym momencie ochronił go plot armor.

Pallantides

Ten kto oglądał serial the flash,to smutno się patrzy na tak słabą postać tutaj przedstawioną w filmie.

Mordsit

A kto oglądał animowane seriale czy filmy od DC czy czytał choć jeden komiks z serii będzie ukontentowany. Tak samo jak nie miał nikt taki problemu z MoS i "zniszczeniami" przedstawionymi w filmie. Coś co było na porządku dziennym.

ocenił(a) film na 7
BlakJoint

Racja, a najbardziej zaskoczyło mnie zbalansowanie tego filmu. Usiadłem do filmu z zamiarem obejrzenia połowy, a łyknąłem całe 4h na raz. Wersja Snydera na pewno wypada lepiej i nie ma tutaj co dyskutować. Czekam na drugą część ;-)

bartek_tdk

aż dziw, że komuś nie pasowała ta wersja i postanowili wypuścić tego gniota z 2017 roku. Serio po oglądnięciu wersji z 2017 to był koniec dla mnie uniwersum DC. Teraz nie jest idealnie, ale jest o niebo lepiej, aż bym chciał teraz by powstała kontynuacja JL. DC ma potencjał i może się odróżnić od cukierkowego disnejowskiego Marvela. Ale władze WB za bardzo chyba chcą być jak Marvel.

ocenił(a) film na 8
steepien

Racja

użytkownik usunięty
BlakJoint

Podoba ci się bo jesteś idiotą z gównem zamiast mózgu który jara się gównianą i nędzną podróbką z 2017 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones