PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761956}

Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani

Justice League vs. Teen Titans
6,6 3 684
oceny
6,6 10 1 3684
Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani

wszystkie inne tytuły z justice league tłumaczone były na "liga sprawiedliwych" a teraz "sprawiedliwości"? Co to za zmiana. Nie możecie się zdecydować?

użytkownik usunięty
Antonii

Zgadza się. Sam wprowadzałem zmianę do tego filmu na filmwebie i dodając polski tytuł umieściłem nazwę Liga Sprawiedliwych. Najwyraźniej filmweb nie zaakcpetował mojej edycji a BosopopiasQ. Kojarzę, że osoba o takim nicku podskoczyła o sporo punktów do góry, gdy nagle pojawiło się więcej informacji o filmie. Fajnie chociaz, że ktoś to zauwazyl

ocenił(a) film na 2

Czemu miał zaakceptować ktoś Twój tytuł skoro był błędny? Galapagos wydaje to jako Liga Sprawiedliwości i to jest oficjalny tytuł.

ocenił(a) film na 2
Antonii

Nie jest prawdą, że wszystkie inne tytuły mają "Liga Sprawiedliwych".

Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory
Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy
LEGO: Liga Sprawiedliwości - Kosmiczne starcie
LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro
LEGO: Liga Sprawiedliwości - Legion Zagłady
Batman i Liga Sprawiedliwości

Po prostu zaczęto poprawnie tłumaczyć nazwę tej drużyny.

ocenił(a) film na 8
saitek

Bo...Komiksy DC New 52 Justice League przetłumaczone na polski brzmią: Liga Sprawiedliwości: Coś tam, coś tam...

ocenił(a) film na 2
Deathstroke_filmweb

Nie tylko z New 52 - JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości. Bardzo dobrze, że tak to tłumacza bo justice znaczy sprawiedliwość a nie sprawiedliwy (just).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones