PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706909}

Liga Sprawiedliwych: Uwięzieni w czasie

JLA Adventures: Trapped In Time
5,4 1 627
ocen
5,4 10 1 1627
Liga Sprawiedliwych: Uwięzieni w czasie
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Uwięzieni w czasie

Wyszło w styczniu, a tu jeszcze nie zaktualizowane? Wstyd!

ocenił(a) film na 6
vegeta391

Nie tylko niezaktualizowane, ale dopiero co pojawiło się w bazie.
Ech, ten filmweb :/
Stopklatka działa profesjonalniej..

plooshack

Ta, filmweby mają naprawdę cudowną politykę. Przykładowo w CSI nie aktualizują odcinków w swoim spisie. Człowiek doda poprawkę, a oni ci na to po miesiącu odpowiedzą tekstem „odrzucono 1 z Twoich materiałów do tytułów”. Mistrzowie :D.

ocenił(a) film na 6
vegeta391

Cudnie, że wreszcie ktokolwiek to potwierdza. Gdyby tylko 'dodający' przestali zgrywać wszechmogących, a zechcieli trochę posłuchać użytkowników, to wszystko byłoby tu pięknie pouzupełniane i poukładane. W większości jednak mam wrażenie, że po prostu jakieś małolaty zostały dopuszczone do nadmiaru przywilejów i sodówka im uderzyła do mózgów. Kiedyś próbowałem dodawać i uzupełniać liczne braki w bazie filmwebu. Jednak po jakimś czasie irytującej 'walki' z leniwymi 'dodającymi' odechciało mi się cokolwiek swojego tutaj wnosić.

plooshack

To jest na zasadzie, chcesz, dodawaj, a my ci może zaakceptujemy. Nie tkwij jednak w złudnym przekonaniu, że zatwierdzając, będziemy myśleć albo że wykażemy się odrobiną człowieczeństwa, rzetelnie sprawdzając nowe dane. Pamiętam, że jak w zeszłym roku uzupełniałem obsadę Battle of Gods i dodałem źródła z odnośnikiem do oficjalnej strony filmu, to mi to odrzucili i dostałem, z tego, co pamiętam, notkę, że nie rozumieją krzaczków... Co przemawia na korzyść twojej hipotezy o małolatach.

ocenił(a) film na 6
vegeta391

Ech, szkoda marnowania liter na takich :/
Jeszcze bym zrozumiał, gdyby te swoje uzasadnienia odrzucenia materiałów odpisywali konkretniejsze, a nie lakoniczne coś na zasadzie 'nie bo nie'.
Rozumiem też konieczność pilnowania porządku danych na filmwebie, gdyby jednak obowiązywały jakieś jednoznaczne reguły, a nie jeden koleś zaakceptuje ten sam materiał, który zostanie odrzucony lub wykasowany przez innego kolesia, na zasadzie widzimisie.
Lub tak jak w tym przypadku, gdy dodanego filmu nie można jeszcze ocenić!
Nie mówiąc też jak bardzo nie ma szans się z nikim tu skontaktować w sprawach technicznych, bo od dawna mam na stałe zaznaczony pewien serial, którego przez przeróbki na filmwebie nie mam możliwości od dawna już odznaczyć (w pewnym momencie zmienili kategorię 'Forward Unto Dawn' z serialowej na filmową i pozostał on teraz przyklejony na stałe w moich serialach bez możliwości zmiany).
Dlatego z przykrością, ale filmwebu nie traktuję jak fajny serwis, a jedynie jak notes do odhaczania obejrzanych filmów.
I coraz mocniej myślę o przeniesieniu na Stopklatkę, jeśli znajdę wystarczająco czasu na przeniesienie wszystkich swoich tytułów.

użytkownik usunięty
vegeta391

Ciekawą sprawą jest kiedy odrzucają materiały a w komentarzu osoby sprawdzającej znajdujesz tylko "??".

Ja wam mówię, że to spisek. Skoro pytajniki, to pewnie Riddler is behind all of this! Strzeżcie się!

ocenił(a) film na 2
vegeta391

Ja w styczniu dodawałem ten film i wszystko było ok. Nie znaleziono podobnego tytułu proponowanego a teraz mi dali, że odrzucono i się okazuje, że film już jest od paru dni tutaj. :D Co z tego, że z błędem w tytule.... Przyimki (i nie tylko) w tytułach po angielsku piszemy małą literą.

saitek

Wiesz, ile ja filmów, w sumie głównie seriali, dodawałem? Przykładowo kreskówki z Tele5 - Princesse Shéhérazade, Sandokan - La tigre della Malesia, Les Enquetes de Prudence Petitpas i co? Wszystko odrzucone, bo „bla, bla”. Potem dziwnym trafem część z nich się pojawiła, ale bez obsady, opisu, takie gołe jakieś :).

ocenił(a) film na 2
vegeta391

No skądś te kilka głów u niektórych musi się brać. :) Mnie tam nie zależy na punktach bo chciałem sobie po prostu odhaczyć i ocenić ten film. A teraz pewnie poczekam z miesiąc na odblokowanie.

saitek

Oznajmiam, że jestem ślepy. Wziąłem twój awatar za:
a) Afrosamuraja z Afrosamuraja
b) wyczarnobielony Bobobōbo Bōbobo z Bobobōbo Bōbobo.

ocenił(a) film na 2
vegeta391

Za dużo anime. :D

saitek

Niewykluczone :)

vegeta391

Bobobōbo Bōbobo to świetna rzecz. Nigdy się tak nie uśmiałem przy animacji :D

vegeta391

Właśnie zaktualizowałem datę premiery. Enjoy!

The_Fallen

W imieniu swoim i innych: dziękuję.

The_Fallen

W zasadzie skoro jesteś taki dobry, możesz jeszcze dodać krótkometrażówkę Batman: Strange Days, która miała premierę 4 kwietnia tego roku.

vegeta391

Wkrótce się pojawi ;) Jakby co to każdy z was może dodawać takie rzeczy.

The_Fallen

Wiem, ale potrzebują one zatwierdzenia, na które trzeba czekać miesiącami. Gdy parę razy ci coś odrzucą, mimo iż było to dobrze „oźródłowane”, zgodne z prawdą i oficjalnymi danymi, to cię cholera bierze i się odechciewa. Druga sprawa to piękna informacja, która wyświetla się, gdy chcę dodać poprawkę do nieaktualizowanej od dłuższego czasu pozycji, mianowicie „Kontrybucja do tego elementu czeka już w kolejce”. Mimo to nadal nikt tego nie poprawia. Weźcie sobie zatrudnijcie jakąś większą kadrę zatwierdzaczy.

vegeta391

niestety weryfikatorzy w wiekszosci to niezbyt fajni ludzie, nawet recezję ci odrzucą tak jakby był ku temu sensowny powód. Ok, nie każdy jest polonistą ale czy to ma być powód odrzucania recenzji?

The_Fallen

Pisałem ją 2 godziny chyba, i nagle nie powiem kto mi ją odrzucił. Czy naprawdę wszystko musi być idealne? Takie podejście powoduje, że wielu rzeczy tu jeszcze na tym serwisie nie ma, gdyż wszyscy chcą ideału. Nie mam zamiaru drugi raz tego wysyłać, już nie raz się męczyłem z ponownym wysyłaniem. Mam dosyć skoro nie wiadomo czemu wszystko musi być super idealne!

The_Fallen

To jest jakaś rzeczywistość alternatywna? Bo rozumiem, że to nie jest kontynuacja JL: War? Kontynuują tu wątki ze starego serialu czy jak? Myślałem, że porzucili tamtą wersje Ligi.

barry4500

To jeden z tych solowych filmów nie będacych częścią DC Comics Animations Universe czy jakos tak

The_Fallen

Acha, bo nie słyszałem, że coś takiego ma wyjść, a patrze, że 2014 i sobie myśle WTF? ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones