PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693868}

Liga Sprawiedliwych: Wojna

Justice League: War
6,9 5 943
oceny
6,9 10 1 5943
Liga Sprawiedliwych: Wojna
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Wojna

Podobał mi się film, fajna kreska... stój WW nieco mi nie pasował, bo różnił się znacznie od wersji oryginalnej...
Natomiast mam w głowie chaos. W tym filmie dopiero wszyscy superbohaterowie poznają się? Nie czytałam komiksów... wiem tyle co z animacji DC i filmów.
Raz Supek z Batim i WW znają się, razem walczą itp. a tu w animacji, że dopiero się poznają?
Szokiem jest też dla mnie romans Supka z WW... lecą na siebie! A dotychczas myślałam, że Supek kocha całym sercem L.Lane??? Tak wynikało ze wszystkich filmów i z animacji DC też poniekąd...
Nie łapie się w tym kompletnie. Ciężko się ogląda w takiej niechronologicznej kolejności... ja oglądam wszystko według dat, ale nic mi ze sobą nie pasuje! Irytuje mnie to maksymalnie!
Na początku chciałam obejrzeć całą serie/uniwesum Batmana, potem Supermena i potem innych bohaterów z osobna, a potem na sam koniec serie/uniwersum Ligi Sprawiedliwych... ale w necie ktoś stworzył listę z kolejnością według dat i tak oglądam, ale katastrofa... nic kupy się nie trzyma...

https://niekulturalny.com.pl/kolejnosc-ogladania-filmow-z-uniwersum-dc-pelna-lis ta-filmow-animowanych-dvd-blu-ray/

Może ktoś by mi poradził jaka jest kolejność?

ocenił(a) film na 6
Perelka89

Ta kolejność to tylko chronologia wydania. Ten film otworzył animowane uniwersum DC do ktorego należą:
Batman DCU: Syn Batmana
Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy
Batman kontra Robin
Justice League: Gods and Monsters
Batman Mroczne Czasy
Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani
Justice League Dark
Młodzi Tytani: Zdradziecki Pakt
Death of Superman
Reign of Superman
Batman Hush

Pozostałe animacje są albo adaptacją jakiegoś komiksu, albo nawiązują do jakiegoś serialu.

ocenił(a) film na 6
Perelka89

Więc te wcześniejsze animacje to inne uniwersa

MistrzSeller

W teorii te uniwersum zaczyna się chyba od Flashpoint paradox a dopiero potem War.
Plus Sucide Squad Hell to Pay jest powiazane z flashpoint paradox wiec poniekąd tez jest w uniwersum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones