PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630319}

Liga Sprawiedliwych: Zagłada

Justice League: Doom
6,9 5 486
ocen
6,9 10 1 5486
5,7 3
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwych: Zagłada
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Zagłada

8/10

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie najlepsza z trzech części. Pierwsza była strasznie słaba. Tutaj i akcja i fabuła i animacja była bardzo dobra. Trzeba przyznać, że Superman w tej części pokazał w końcu jaja, szkoda tylko, że ma taką pedalską twarz- wygląda jak gej po prostu. Ale ogólnie to nie ma się do czego przywalić. Mam nadzieje, że będą kolejne części.

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

a mógłbyś napisać tytuły dwóch poprzednich części ?

ocenił(a) film na 8
paulvanmal

Tutak masz
http://www.filmweb.pl/film/Justice+League%3A+Doom-2012-630319/relateds

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

A dziękuję bardzo :) Po obejrzeniu trzech części również stwierdzam,że najlepsza jest ta ostatnia. W tych pierwszych częściach twórcy powinni się skupić np. na tym,skąd bohaterzy mają swoje moce,wtedy byłoby fajnie.

paulvanmal

rewelacja.dalem 9.wiele fabularnych filmow moze marzyc o 9 w mojej ocenie.

ocenił(a) film na 8
paulvanmal

Dokładnie, pierwsza cześć dla mnie po prostu nie miała jadu.

ocenił(a) film na 4
Sprite_87

To nie są kolejne części. Te filmy powiązane są ze sobą tylko tym, że jest w nich Liga. To nie są kontynuacje historii i ten sam świat. To coś jak Batmany od Burtona i Nolana...łączą ich tylko niektóre te same postacie, miejsca itp. więc to nie są kolejne części.

ocenił(a) film na 9
saitek

To tłumaczyłoby ten cały chaos ;) wiem,że jeszcze jest serial,ale czy jest przetłumaczony? Orientuje się ktoś ?

ocenił(a) film na 4
paulvanmal

Ludzi może mylić to, ze wykorzystano podobny (albo ten sam, nie pamiętam już) design postaci. Serial JL a potem Unlimited jest nawet do oglądania online i to z dubbingiem. Przynajmniej spora część odcinków była gdy ostatnim razem sprawdzałem.

paulvanmal

Serial został w całości zdubbingowany i puszczony w CN, w paśmie Toonami.

saitek

Dokładnie. To "ulepszone" adaptacje zupełnie innych komiksów (tzn. stworzonych przez innych scenarzystów, rysowników).

Doom był całkiem spoko, ale chyba wolę Crisis on two Earths i dobrych Jokera i Lexa :).

Sprite_87

Wygląda po prostu jak normalny bohater, tak to już jest na tym świecie, że ładni są fajni, a brzydcy - nie.

Sprite_87

On wygląda genialnie! Tępy, amerykański mięśniak. Bożyszcze z niebieskimi oczkami. Przecież to właśnie jest idealny, komiksowy Superman. Pamiętacie kreację św. pamięci Christophera Reeva? Moim zdaniem on był najlepszym aktorskim Supermanem i obecne oblicza SM są (w moim odczuciu) próbą animacji jego wizerunku :).

ocenił(a) film na 8
vegeta391

Hmm no inne zdanie mam w tej kwestii. Dla mnie wygląda jak zwykły pedał z twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones