PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630319}

Liga Sprawiedliwych: Zagłada

Justice League: Doom
6,9 5 486
ocen
6,9 10 1 5486
5,7 3
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwych: Zagłada
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Zagłada

Film to taki superbohaterski średniak. Dużo akci i mało emocji i charakteru. Bane został pokazany trochę lepiej niż zwykle. Nawet załatwia Brucowi motyw w stylu Ostatnich Łowów Kravena. Niestety finałowa batalia z nim była krótka .Wogóle powinni lepiej zrobić film w którym konfrontacja z Bane`m byłaby na pierwszym planie.Zawsze wolałem Batmana działającego samotnie lub ewentualnie z kimś z Bat Famili aniżeli w grupie kolorowych cudaków.

r_marvel

Racja, Batman nie pracujący sam jest dziwnym zjawiskiem. Zawsze wolałem wersję Nietoperza-samotnika.
Film ogólnie przyjemny i można obejrzeć :)

daniu9

Dokładnie, raz że powinien działać sam i mieć za sprzymierzeńca jedynie Alfreda to jeszcze powinno być więcej tajemnicy, żadnych Batsygnałów, tylko wszechobecne zastanawianie się kim jest tajemnicza postać, tak jak to zrobił Burton i Nolan w swoich pierwszych filmach. No i postać Robina którą zawsze uważałem za strasznego pajaca, chociaz powiem wam że w grze Batman: Arkham City całkiem fajnie wygląda jego zakapturzona postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones