PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789009}
6,4 1 144
oceny
6,4 10 1 1144
Light of My Life
powrót do forum filmu Light of My Life
ocenił(a) film na 5
Trollek

NIEPRĘDKO! :P

W Stanach jest zaplanowana na 9 sierpnia, europka dopiero październik-listopad, ooo! ale w Argentynie jest 26 grudnia, więc jest spora szansa na dla końca świata, jakim jest dla nich nasz kraj, jakoś na styczeń lub luty ;)

ZSGifMan

Ale Ty chyba o VOD piszesz, bo szansa na ten film w kinach to jakieś 0.01%. Nie licząc festiwali, np. American Film Festival. Nawet w USA film pojawił się w bardzo ograniczonej dystrybucji i jednocześnie na VOD (bodajże na Prime od Amazonu).

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Jest już na torrentach w 720p WEB-DL. Jak komuś angielski niestraszny to może już oglądać :)

ocenił(a) film na 5

No i to jest konkretna wiadomość, zaraz zerknę co i jak, dzięki za sygnał ;)

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Polecam się na przyszłość :P

ocenił(a) film na 5

:)

Więc tak: film widziałem, porządnie zrobiony, solidnie zagrany, nawet fajnie się na początku ogląda, lecz co z tego jak jest śmiertelnie nudny! Niby historia nawet ciekawa, ale jakoś tak pokazana, hmm... i wartkość tej akcji niczym krew z nosa... średnio, oj średnio.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Ja tam jeszcze nie oglądałem, ale czeka na dysku do obejrzenia.
Na dniach może ogarnę i zobaczę, czy trafi w moje gusta ;P

ZSGifMan

Powolna akcja czasami bywa zamysłem, na tym polega m.in. femonem Beli Tarra czy Tarkowskiego. Niemniej, wiem, że nie każdemu się to może podobać. Ale jeśli to tak typ powolności, to mnie zachęciłeś.

ocenił(a) film na 8
Trollek

Jest już z napisami. Mi się podobał, mimo iż to dramat i wlecze się, jednak historia nadrabia straty. Warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones