PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113228}

Story of Ricky

Lik Wong
6,6 1 571
ocen
6,6 10 1 1571
Lik Wong
powrót do forum filmu Lik Wong

Klasyk!

ocenił(a) film na 10

Prawdziwa perełka, na miarę wczesnych filmów Jacksona. Rewelacyjne połączenie kina kung-fu, gore i dramatu więziennego. Jak dla mnie - bomba! W swojej klasie arcydzieło.

Candy Colored Clown

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 8
PreZmyK

Ja również

użytkownik usunięty
Candy Colored Clown

najśmieszniejszy film jaki w życiu oglądałam, wg mnie nawet lepszy niż martwica mózgu

ocenił(a) film na 7

Równie śmieszne horrory były, na przykład Martwica mózgu, Martwe zło 2, Armia ciemności, Powrót żywych trupów 1,2.
Ale Ricky też bomba :)

Candy Colored Clown

to po prostu trzeba zobaczyć żeby uwierzyć :) drugiego tak pokręconego filmu gore nie ma ,no i te efekty odlot :)
świetny film co najlepsze zrobiony z pełną powagą co tylko powoduje że jest super komedyjką w której sceny walki to po prostu inny wymiar :)

ocenił(a) film na 8
Candy Colored Clown

I moim zdaniem też komedii (no dobre w sumie dla mnie gore to komedia ale tam...), film to istny majstersztyk

ocenił(a) film na 8
Candy Colored Clown

Zgadza się!

ocenił(a) film na 8
Candy Colored Clown

W swojej kategorii fiom wymiata. Ricky niezniszczalny, tydzien pod ziemia wyszedl jakby wstal wlasnie z lozka. Sceny z flakami konczynami urwanymi, wgnieciona czaszka od ciosu naszego herosa. ..

Candy Colored Clown

Czekam na nową konsolę Nintendo und Xbox Series X and PlayStation 5 też kupię! Wolę gry od filmów, lecz dla SOR daję 401/1000!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones