PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196929}
6,5 46 942
oceny
6,5 10 1 46942
6,3 24
oceny krytyków
Lincoln
powrót do forum filmu Lincoln

Patrzac na historie i czasy w ktorych LINCOLN byl prezydentem widac jak niewiele zmienilo sie
w rzadach amerykanskich... Wtedy mieli u siebie wojne POLNOCY Z POLUDNIEM gdzie od lat
rzady opozycji byly przeciwne tej wojnie ale prawda jest taka ze ta wojna to byla ogromna kasa
z przemyslu zbrojeniowego. Ci sami ludzie uzbrajali POLNOC jak i POLUDNIE i od ich kul
gineli zolnierze jak i cywile kazdej ze stron. Od tamtego czasu nic sie nie zmienilo. Wojny
przeniosly sie na Europe potem JAPONIE nastepnie WIETNAM LAOS WIETKONG... A
nastepnie AFGANISTAN IRAK SYRIA niedlugo sami sie przekonacie ze LIBIA LIBAN SOMALIA a
na koniec IRAN. Przemysl zbrojeniowy to ogromny biznes a do tego zauwazcie ze dziwnym
trafem USA zawsze walczy z wrogiem ktory ma ogromne zloza ROPY GAZU itp. Ich dzialania to
czysty IMPERIALIZM i liczenie sie z zyskiem a ile przez te dzialania zginie niewinnych ludzi to juz
PENTAGONU nie interesuje. MAM NADZIEJE ZE KIEDYS POJAWI SIE JAKIES MOCARSTWO
KTORE PRZYSTOPUJE PLANY USA KTORE NA KAZDYM KROKU KLAMIA BY GOLIC SIANO
ZE ZBROJENIOWKI I SUROWCOW OPANOWANEGO KRAJU...

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

zmieniło się wiele, teraz w USA rządzą komuniści, nie ma już nic z liberalizmu gospodarczego ehhh....

ocenił(a) film na 4
WielkieES

Oj mylisz sie i to bardzo i chyba nie byles orlem z historii... Od setek lat AMERYKA zarabiala i zarabia na wojnach i nie ma to nic wspolnego z komunizmem. Jest to najczystszy kapitalizm polaczony z IMPERIALIZMEM i nie zapominaj ze USA UDALA SIE SCIEMA Z 9/11 POTEM AFGANISTAN I IRAK to sobie mysla ze inne bajki swiat tez lyknie takie jak obecna SYRIA lub IRAN jak juz opanuja SYRIE. Smutne jest to ze w zmyslonej w

ocenił(a) film na 4
punisher822_filmweb

...wojnie w PENTAGONIE pojawiaja sie coraz to nowsze plany RZEKOMEJ WALKI Z TERROREM LUB REZIMEM. Walczac z tym opanowuja dany kraj kradna bezczelnie rope i surowce i sa przy tym tak bezczelni ze udajac bogow wierza ze nikt NIGDY im tego nie zabroni! Irak z H

ocenił(a) film na 4
punisher822_filmweb

Irak z HUSSAINEM wcale nie byl zagrozeniem ale chodzilo o iracka rope nic wiecej dlatego cala ta szopka... MYSL SOBIE DALEJ ZE W USA RZADZI KOMUNA POWODZENIA... Miej otwarty umysl i zobaczysz wtedy co sie tak naprawde dzieje w USA i ze ten caly IMPERIALIZM to nie jest nic dobrego.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Fajnie ,że sam sobie odpisujesz.. Piszesz oczywiste oczywistości każdy wie ,że chodziło o ropę i co z tego ,gratulacje tylko dla USA za dobre posunięcie. O to samo zresztą chodziło Francji w Egipcie niedawno. Każdy to wie i nie wiem po co to piszesz to po raz. Po dwa nie opowiadaj mi o stanach jeśli nigdy tam nie byłeś. Obama to komunista ,poczytaj jego biografie i dowiedz się w jakim towarzystwie się obracał. Kiedy do USA emigrowali moi dziadkowie to były jeszcze czasy gdzie mieli coś do powiedzenia liberałowie a hasło od pucybuta do milionera nie było tylko pustym sloganem.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Chyba ty nie byłeś orłem z histori jakie setki lat skoro USA istnieje niedużo ponad dwie setki szympansie. No i wymieniaj na jakich wojnach USA w czasie tych "setek" lat zarabiała. Wojna secesyjna przyniosła ogromne straty bo była to wojna okresami totalna. I wojna światowa co niby przyniosła USA ? II wojna światowa racja zamówienia sprzętu wojsokwgo przyniosły ożywieni gospodarcze ale czy pawianie potrafisz zrozumieć ,że gdyby nie USA to Francja, całe Niemcy i reszta państw zachodnich należała by do bloku wschodniego tak jak Polska ? Poczytaj trochę potem tu wróć a będziemy mogli dyskutować

punisher822_filmweb

Trzeba być człowiekiem kompletnie pozbawionym wiedzy o geopolityce, żeby stawiać tezę, że USA zainicjowało zamach 9/11. Skąd się biorą tacy ludzie? Czytając takie wypowiedzi stwierdzam, że wolność słowa jest niezbędna. Z jednej strony wkurzasz się jak czytasz takie wypociny, a z drugiej uświadamiasz sobie, jak ideologię i teorię spiskowe zalewają mózg co po niektórym delikwentom.

Z kolei ja, mam nadzieję że nigdy nie przyjdzie mocarstwo, które definitywnie zepchnie USA do defensywy. Dzisiaj kandydatów jest kilku: Chiny, Indie, Rosja. Nie daj Boże...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones