PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 895
ocen
7,1 10 1 54895
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

Śliczny film..., aż łezka w oku mi się zakręciła:D Wspaniała historia...Dzięki tej produkcji, poniekąd doszedłem do wniosku, że warto czekać właśnie na taką miłość jaką Gareth połączony był z Katherine, a później podobnym uczuciem odbarzył Theresę. Dopóki czegoś takiego nie będę czuł do drugiej osoby, po prostu z nią nie będę.
Szkoda tylko, że tak smutno się skończył. Nie musiał umierać na końcu. Tylko tyle , że to melodramat więc coś złego musiało się stać...Jednak do całej historii o wiele bardziej pasowałaby konwencja z happy endem...
No, ale cóż, film i tak pozostanie w mej pamięci do końca życia...
A tak mówiąc na boku, to powiem szczerze, że jak go obejrzałem wieczorem to cały następny dzień chodziłem taki smutny. Jeszcze nigdy tak długo po obejrzeniu filmu nie myślałem o nim...Jednak ten film ma coś w sobie:D

ocenił(a) film na 10
cijejek

takie uczucie jest zawsze jedyne i niepowtarzalne!... i sadzę, że ten film tego właśnie uczy.. trzeba wierzyć, że każdego z nas ono spotka i dopiero wówczas mu się poddać...
byłam zrozpaczona po końcówce, bo całkowicie innej się spodziewałam... zgadzam się, że tu happy end bardziej by pasował...
i ja również uważam, że ma w sobie jakąś magię, coś trudnego do wytłumaczenia... zapomnieć nie można go na pewno...

ocenił(a) film na 9
bruce1940

Nie skończyło się happy endem, żeby pokazać, jakie jest życie. Los daje nam szczęście, stawia wspaniałą osobę na naszej drodze, a później to odbiera. Może autor chciał pokazać, że musimy doceniać teraz i tu to, co mamy, bo jutro może tego nie być.
Jeden z moich ulubionych filmów. Widziałam już z 20 razy i, choć znam fabułę, za każdym razem działa na mnie tak samo wzruszająco. Chwyta za serce.

Dot_92

Mój ukochany film, za każdym razem wzrusza mnie do łez . Czasami wystarczy jedna rozmowa, jedno spojrzenie by poczuć coś niesamowitego do drugiej osoby. Czasem miłość przychodzi nagle i szybko i zmienia wszystko i nic na to nie poradzimy jeśli jest prawdziwa i tak silna jak u głównych bohaterów. Zgadzam się z wszystkim co napisaliście , na taką miłość warto czekać, ale życie pokazuje nam jak jest ważne doceniać każdy dzień , slowo, gest... Często przynosi radość przeplatana prawdziwym bólem :(

ocenił(a) film na 8
cijejek

Dobrze napisane

cijejek

I ciekawi mnie, czy znalazłeś swoją połówkę pomarańczy? :)

cijejek

I jak znalazłeś taką osobę w swoim życiu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones