PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608508}
5,8 4 191
ocen
5,8 10 1 4191
7,1 13
ocen krytyków
Lista płatnych zleceń
powrót do forum filmu Lista płatnych zleceń

Koniec filmu wszystko zniszczył,zepsuł... Bez sensu dodawanie takiego motywu...Film do momentu tych chorych wydarzeń z kilkunastu ostatnich minut jest naprawdę solidny. Nie rozumiem po co mieszać takie dziwne wydarzenia,mnie to nie przyciągnęło,a wręcz odwrotnie,odrzuciło.Oceniłem film bez końcówki dając 7,bo końcówka za pomysł z jakimiś chorymi inicjacjami zasługuje na 1. Pozdro

użytkownik usunięty
wiltord

Koncowka najlepsza, przerazajaca i najbardziej prawdziwa. To nie sa dziwne wydarzenia, nie przez przypadek bylo to polowanie na parlamentarzyste. Polecam filmy dokumentalne nt. klubu Bilderberga, new world order i satanizmie :)

Końcówka Twoim zdaniem najlepsza i przerażająca ;) Dodawanie zupełnie innych motywów pod koniec filmu nie zawsze wychodzi dobrze,w tym przypadku tak niestety było. Końcówka przesadzona, nie potrzebna zupełnie. Tyle w temacie.

użytkownik usunięty
wiltord

Ale jaki inny motyw? Przez prawie caly film smierdzialo satanizmem... od momentu skrobnięcia po drugiej stronie lustra... (specjalnie pisze malo szczegolowo by nie spoilerowac).

Wiele filmow konczy sie w zaskakujacy, inny niz pozostala tresc filmu sposob - i takie sa najlepsze. Jakis przyklad? "Kult" z Cagem, "Szósty zmysł" z Willisem i masa, masa innych, które ryją berecik i sa wlasnie przez takie zakonczenia najlepsze (musze wspomniec o "Donnie Darko"!) :)

Co do Kill List jeszcze - pierwsze momenty z rozdzialu "Parlamentariusz" uwazam za rownie przerazajace co scena placzu dziecka w lesie w "Blair Witch Project". CIARY!!!! :)

użytkownik usunięty

Parlamentarzysta* :D

A gdzie ja napisałem,że zaskakująca końcówka jest zła? ;) Napisałem,że inny koniec nie zawsze wychodzi. Tak było w przypadku Kill List,mnie końcówka zniechęciła i tyle,co mam dużej tutaj wypisywać? Nie podobała mi się...Cały film na dobrym poziomie,końcówka dla mnie "tragiczna" . To jest moje zdanie a Twoje zdanie jest Twoim zdaniem ;) I uważam,że nie ma co porównywać zakończeń takich filmu jak "Szósty zmysł" Czy klasyku horroru z 1 kamery "Blair Witch Project" do Kill List. pozdro

ocenił(a) film na 7
wiltord

napisałes ze dodawamie innych motywów nie zawsze wychodzi a kolega Conrad Ci wytlumaczyl ze to zaden inny motyw, ze od poczatku smierdzialo czyms takim. A Ty zmieniasz temat i o czym innym. na siłe probujesz cos innym udowodnic. na sile.

nigganigga

Przeczytaj wyraźnie co napisałem , następnie pomyśl troszkę i wtedy wchodź w rozmowę. Napisałem wyraźnie,że mi końcówka się nie podobała (kwestia gustu). Także miej swoje zdanie ale nie wmawiaj czegoś mi .

ocenił(a) film na 7
wiltord

napisales "dodawanie zupełnie innych motywów pod koniec filmu nie zawsze wychodzi dobrze" - gubisz się
Film bardzo dobry

nigganigga

Dokładnie,napisałem to ;) ale zrozum sens zdania "nie zawsze wychodzi dobrze",to znaczy,że raz dodanie motywu może wyjść dobrze a raz nie (nie napisałem dosadnie ,np : Dodawanie zupełnych motywów zawsze nie wychodzi dobrze,gdybym to napisał wtedy mógłbyś się udzielać ;)
Przeczytaj inny mój komentarz (czytaj uważnie bo ze zrozumieniem masz kłopoty). Skopiuje Ci co napisałem kiedyś : "A gdzie ja napisałem,że zaskakująca końcówka jest zła? ;) Napisałem,że inny koniec nie zawsze wychodzi. Tak było w przypadku Kill List,mnie końcówka zniechęciła i tyle,co mam dużej tutaj wypisywać? Nie podobała mi się...Cały film na dobrym poziomie,końcówka dla mnie "tragiczna" . To jest moje zdanie a Twoje zdanie jest Twoim zdaniem ;) " Więc co jeszcze chcesz wiedzieć ? nadal nie rozumiesz czegoś?

ocenił(a) film na 7
wiltord

to ze kolega zwrocil Ci uwage na pewien fakt, którego nie rozkminiles, mianowicie, ze laska zaznaczyla na lustrze pewien znak, ktory moglby zwiastowac pewne wydarzrnia (ktore mialy miejsce w koncowce). Nie jest to wiec zaskakujaca i psujaca film koncówka. po psrostu kolega obnazyl to ze nie ogladales uwaznie, albo Ty na sile probujesz udowosnic sswoja racje.

nigganigga

Mi się końcówka nie podobała,Tobie podobała . Ty nadal nie rozumiesz? Jednym się może podobać drugim nie,pojmij to,bo nadal nie możesz zrozumieć.

ocenił(a) film na 7
wiltord

nie zrozumiales po prostu ze zakonczenie nie jest zaskakujace bo bylo zwiastowane. nie uwaznie ogladales. nie ma tu nic do tego argumentacja typu jednym sie podoba innym nie. Hipokryzja

nigganigga

Ja mam takie zdanie i go nie zmienię bo Ty masz inne. Amen

ocenił(a) film na 9
wiltord

kolego wiltord? ty tak na serio?

ocenił(a) film na 6
wiltord

Zgadzam się z tobą wiltord. Film miał swój specyficzny klimat i z przyjemnością go oglądałem, ale ta końcówka to po prostu jakiś koszmar. Jak dla mnie zupełnie popsuła cały film.

ocenił(a) film na 7
wiadp1

końcówka mi się nie podobała więc udowodnię jaki jestem małostkowy i postawie ocenę 5 filmowi, który tak zbudował klimat i jest na tyle niepokojący , że dla ludzi z odrobiną wyobraźni bije na głowę wszystkie filmy gore, paranormale itp szajs. Oceniam Twoją ocenę na 1. I nie odgryzaj się tylko podciągnij z 5 na 7. Pozdro.

ocenił(a) film na 6
CowBoy_Bebop

Obiektywnie, chciałem filmowi dać 6, ale końcówka bardzo mnie zaskoczyła w negatywnym tego słowa znaczeniu. Jednak faktycznie 5 to może trochę za niska ocena. Ostatnio rzadko schodzę poniżej 7 w ocenach, ale myślę, że ten film, aż na tak wysoką notę nie zasługuje. Ale co tam, dam mu 6. Faktycznie powiedzenie o tym filmie, że jest średni jest trochę krzywdzące. Coś w sobie jednak ma i wyróżnia się na tle przeciętniaków.

ocenił(a) film na 7
wiadp1

<burza braw, piski z widowni rozochoconych nastolatek> patrz jak się wszyscy cieszą, że na 6 podciągnąłeś ! :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones