PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608508}
5,8 4 185
ocen
5,8 10 1 4185
7,2 12
ocen krytyków
Lista płatnych zleceń
powrót do forum filmu Lista płatnych zleceń

Początek strasznie chaotyczny i do końca nie wiadomo o co chodzi w tym ich małżeństwie i w pracy jaką wykonują. Po pewnym czasie wszystko jest już jasne. Film strasznie wciągający. Mroczne,sekciarskie klimaty,dziwne powiązania. Dużo drastycznych scen. Momentami sceny są bardzo brutalne,ale trzeba przyznać ,że zakończenie robi piorunujące wrażenie.

ocenił(a) film na 7
frugosz

mi sie też film podobal, zwlaszcza jego klimat, dobre aktorstwo , ten styl sklejania scen i rozwinicie gry... gdyby nie skopana końcówka było by super

ocenił(a) film na 8
lukas_allien

nie zgadzam się że skopana końcówka - po prostu wymyka się schematom i kliszom wg których ogląda się filmy - dlatego końcówka tez jest inna niż byśmy się spodziewali. inna ale nie powiem że kiepska.

ocenił(a) film na 7
marcholt

jak dla mnie końcówka była przewidywalna,jakos przeczuwalem ze to się skonczy usmierceniem przez niego bliskich, dla tego mi się nie spodobalo

ocenił(a) film na 8
lukas_allien

Jakoś nie chce mi się wierzyć że ktokolwiek na to sam by wpadł. Jeśli tak to może wyjaśnisz co o tym mogłoby świadczyć.

ocenił(a) film na 7
terron

nie wiem co, takie przeczucie miałem . Główny bohater stał się bezwzględnym psycholem który jest skłonny zabić wszystkich, i tak mi jakos przyszło że w ostateczności pozabija też swoja rodzinę

ocenił(a) film na 8
lukas_allien

Trochę dziwne bo nawet jej nie próbował uderzyć kiedy się klocki a ona go oglądała. Generalnie scena walki na miecze w ogrodzie jest tego zwiastunem. Choć nie jest to takie oczywiste. Polecam sprawdzić interpretacje bardzo ciekawa lektura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones