PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90866}
6,9 34
oceny
6,9 10 1 34
Listen
powrót do forum filmu Listen

ok.......

ocenił(a) film na 8

bardzo mi się podobał ten film,mimo ze traktuje o inaczej kochajacych.ale to nic..

Selma

Fakt, film jest o kochających inaczej, ale to NIC :-)

karen_

Właściwie, to chciałam jeszcze dodać, że chętnie bym zobaczyła ten film ponownie, ale w Tv jakoś nie można go zobaczyć. Kiedyś często był pokazywany chyba na jednym z nieistniejących już kanałów (RTLsiedem czy jakoś podobnie).
Była tam taka jedna scena w barze na tle ślicznej melodii, która mnie oczarowała. Właściwie to chyba był ułamek sekundy, to był taki gest, ale jednak ten ułamek wystarczył do oczarowania :) Film mi się bardzo podobał i do końca trzymał mnie w napięciu, chociaż gdyby nie wątek miłosny między bohaterkami, byłby pewnie bardzo średnim thrillerem.

P.S. może za 2 lata coś się zmieni i znów parę słów dopiszę :)

...zanim zapomnę. Opis filmu, troszkę odbiega od prawdy. Generalnie film jest o tym, jak można spróbować odzyskać utraconą miłość i wykorzystać do tego celu sprzyjające okoliczności. W okolicy grasuje psychopatyczny morderca i to on ma raczej obsesyjne skłonności, a nie jedna z bohaterek, jak to napisano w opisie filmu na filmwebie.

Selma

hmmmm...no bo filmy "traktujące o kochających inaczej" to najgorszy gatunek i znajduje się na najniższej półce w kinematografii... ALE, jakimś cudem niektóre nawet się wam podobają... TOŻ TO SZOK!!!

hehehhehe geez, dawno sie tak nie uśmiałam z komentarza... xD
7/10

fraglespb

Poszukuję tego filmu, czy ktoś wie jak mogę go zdobyć?

werka_g

bardzo prosto wpisz tytuł w google :) poprzedzony np [rapidshare] lub innym serwerem. pozdrawiam

fraglespb

Niestety nie jest to takie proste , film wyskakuje, ale...problemy techniczne, Dzięki za odp. Pozdrawiam

Selma

Tak, to z pewnością najlepszy komentarz jaki czytałam na łamach filmweb :D

Selma

a to ja kocham inaczej, bo jestem les? Kurde, nie zauważyłam :D

agapoem


Jak śpiewali De Mono:
" Kochać to nie znaczy zawsze to samo,
Kiedy jesteś daleko kochasz przecież inaczej..."

Na youtube jest tylko trailer, ale i tak miło zobaczyć niektóre fragmenty po latach
http://www.youtube.com/watch?v=A9SADpiZYK0

karen_

Jest jeszcze coś, historia Sarah i Kristy "w pigułce", ale to tylko dla tych, którzy film widzieli :)


Uwaga, spoilery!



http://www.youtube.com/watch?v=tRSVT5AQ_Pk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones