PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011969}

Listopad

Novembre
5,9 838
ocen
5,9 10 1 838
Listopad
powrót do forum filmu Listopad

Rozczarowanie - jak na francuskie kino,które sobie bardzo cenię to rozczarowanie - ani to dobry thriller,ani kryminał.Dzięki Bogu,że mieszkam w Polsce - tak się kończy zachodnia polityczna poprawność i wiara w zbudowanie społeczeństwa multi-kulti - jakoś mi żabojadów nie było żal,sami się o to prosili.Co do samego filmu to w miarę niezle pokazana robota służb,ale z drugiej strony zabrakło mi tu większych emocji i napięcia- za dużo tych służbowo-biurokratycznych gadek.Tak na marginesie żeby nawet w tym temacie zachować polityczną poprawność twórcy tego dzieła za jednego ze współodpowiedzialnych uczynili białasa z krzyżem celtyckim wydziarganym na ręku - no niezłe jajca.

kleju30

To trzeba być z Konfederacji żeby go wyzej ocenić?

kleju30

Byli jacyś homo albo trans jak poprawność polityczna wymaga???

kleju30

Jakie siano trzeba mieć we łbie, aby nawet do recenzji filmu włożyć politykę?
Tylko ograniczone prawaki tak potrafią.

ocenił(a) film na 4
milka3535

Hahahaha - a ograniczone lewaki to nie potrafią???? Nie wiem jak długo jesteś na tym forum,ale poczytaj sobie chociażby recenzje takiej "Agatonik" i innych.Przecież z ich postów lewacka propaganda aż się wylewa.

ocenił(a) film na 7
kleju30

To całe multikulti to przemyślana dywersja ideologiczna mająca na celu zniszczenie państw narodowych, aby stworzyć Eurokołchoz, który nie mógłby zaistnieć w ramach cywilizacji łacińskiej. Dlatego chcą zniszczyć to co zostało z tej cywilizacji, robiąc papkę z mózgu społeczeństwu i buntując wszystkich przeciwko wszystkim na zasadzie dziel i rządź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones