PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691777}

Listy Matki Teresy

The Letters
6,6 308
ocen
6,6 10 1 308
Listy Matki Teresy
powrót do forum filmu Listy Matki Teresy

ale film traktujący o człowieku, który po prostu był dobrym. Dobrym dla innych - to bardzo ważne, bo dobrych dla siebie - i jeśli coś skapnie innym, to może ewentualnie być - jest wielu. Plus - rola Juliet Stevenson jako Matki Teresy, minus - zbyt mało Matki z jej listów, tej ciemniejszej strony życia i wiary. Podniosłem ocenę za tę postawę, rzadką, często obśmiewaną przez ateuszy, doszukujących się wszędzie i zawsze nieprawidłowości, nie świętości i ciągle ględzących o pieniądzach, ich jedynym bogu. Matka Teresa była z ludźmi, przy których nikogo nie było, przy starych, umierających, cierpiących. To wystarczy.

użytkownik usunięty
Krzypur

ja bym jeszcze za plus wspomniał całkiem przyzwoitą muzykę. Generalnie myślę, że taka postawa musi w każdym budzić szacunek, niezależnie czy ktoś jest wierzący czy nie, w tym wypadku same czyny maja wartość uniwersalną. Sam fakt, że swoją postawą odmieniła stosunek początkowo wrogo nastawionych do niej ludzi.

ocenił(a) film na 6

Pełna zgoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones