PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522827}

Listy do Julii

Letters to Juliet
6,8 107 760
ocen
6,8 10 1 107760
5,2 8
ocen krytyków
Listy do Julii
powrót do forum filmu Listy do Julii

7/10

ocenił(a) film na 8

film bardzo fajny, ale scena końcowa gdy Charlie wchodzi na balkon do Sophie jest jak dla mnie przekolorowana :p

użytkownik usunięty
xVenie

zgadzam się, taka scena to już klasyk i mogliby się bardziej postarać i wymyślić coś nowego co naprawdę zaskoczyłoby widza;)
hmmm tak wg to sama historia jest romantyczna ale nie ma tam tego "czegoś"..po prostu nie uwierzyłam w ich miłość(oby dwóch par) ;(
może w przyszłości zaserwują nam coś lepszego^^

ocenił(a) film na 6

Dokładnie! Też nie czułam tej "miłości", było to trochę sztuczne, nie było chemii, namiętności, emocji między bohaterami. Pomysł na film świetny, ale chyba aktorzy nie ci co powinni(Sophie i Charlie)...

użytkownik usunięty
carlilly

hmm tak, jakoś nie pasują do tej historyjki..ale z drugiej strony nie umiem też sobie wyobrazić innej dwójki na ich miejsce

xVenie

zgadzam się, film fajny lecz ostatnia scena... za duże nawiązanie... lecz film poprawił mi humor, bo główny bohater sprawdził się w początkowej roli takiego sympatycznego gbura, uśmiechałam się wiele razy... Przyjemny, też 7/10.

użytkownik usunięty
PaulaP

ale chyba za szybko się zmienił z sympatycznego gbura w miłego chłopaczka..aa zresztą w końcu to film a nie jakiś serial;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones