PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522827}

Listy do Julii

Letters to Juliet
6,8 107 751
ocen
6,8 10 1 107751
5,2 8
ocen krytyków
Listy do Julii
powrót do forum filmu Listy do Julii

Jestem właśnie po seansie tego filmu i musze powiedzieć, że początkowo podchodzilam do
niego z duzym dystansem, jednak niepotrzebnie! Film jest przepełniony pozytywną energia, piękna
muzyka i obrazami. Scenariusz wzrusza i jesli o mnie chodzi bawi. Po filmie pozostał mi dobry
smaczek i ochoty na bruschette z oliwą :)

ocenił(a) film na 7
Unfaithful

Podzielam Twoją opinię w zupełności, byłam sceptycznie nastawiona do tego filmu, zupełnie niepotrzebnie ;) Ciepłe, wzruszające i zabawne kino, pozwala oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości. Fajni aktorzy, piękne krajobrazy, przewidywalna, acz urzekająca i wciągająca historia. Prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii... Dobrze czasem obejrzeć coś tak lekkiego i przyjemnego :)

ocenił(a) film na 7
Unfaithful

Ta bruschetta - nabrałam apetytu jak tylko wspomniałaś mmm :)

ocenił(a) film na 7
Unfaithful

Miałam dokładnie tak samo. Nie przepadam za przewidywalnymi, słodkimi komediami romantycznymi, ale 'listy do Julii' pozytywnie mnie zaskoczyły. Bardzo ciepły, klimatyczny i uroczy film. Ma coś w sobie. I też nabralam ochoty na bruschette :D

Unfaithful

film jest prosty i przewidywalny od samego początku ale dość przyjemnie się go ogląda :D

ocenił(a) film na 8
Unfaithful

Ja tak samo, podchodziłam do filmu troche sceptycznie, jednak bardzo mi się spodobał :) Historia wciągająca, nie tylko o parze zakochanych, którzy do końca filmu muszą sie zakochać, pokłócić i się pogodzić. Historia 'starszej pani' bardzo mi się podobało, przyjemnie się oglądało ten film :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones