PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522827}

Listy do Julii

Letters to Juliet
6,8 107 777
ocen
6,8 10 1 107777
5,2 8
ocen krytyków
Listy do Julii
powrót do forum filmu Listy do Julii

będą ze sobą :) Nawet wtedy gdy on ją traktował bardzo oschle , wręcz niesympatycznie i nic na to nie wskazywało . Ale jakos intuicja podpowiadała mi że zaiskrzy między nimi :)

ocenił(a) film na 9
smokull

O, tak, ja też ;) Trochę śmiesznie się to rozwijało :) Ale generalnie cieszę się, że o tej porze miałam włączony TVN.

ocenił(a) film na 10
smokull

To było wiadome od początku wkońcu to k.romantyczna :D I dobrze że z nim była a nie tym Victorem

ocenił(a) film na 7
smokull

no niestety to było bardzo przewidywalne, ale mimo to film bardzo przyjemny i momentami nawet łezka w oku się zakręciła (chyba mięknę na starość), choć to typowo kobiece kino. szkoda, że tak późno to puścili.. i te reklamy, grr :)

smokull

A ja właśnie nie skojarzyłam :D - Jak film wchodził do kin (chociaż nie oglądałam go wtedy) to czy widziałam trailer czy ktoś mi o nim opowiadał, ale coś mi w głowie świtało, że ten jej właściwy facet to będzie taki.. miły i wrażliwy, a do tego będzie rodowitym Włochem. Nie wiem czemu mi to tak do głowy weszło, że na początku cały czas czekałam na kolejną postać w sensie kolejnego faceta dla niej,a ten oschły mi jakoś nie pasował początkowo.:)

A co do samego filmu: całkiem sympatyczny, jakiejś niewiarygodnie ciekawej akcji tam co prawda nie było, szczególnie jak szukali tego Lorenza to było to monotonne, ale ogólnie całkiem nieźle mi się oglądało.:) Do tego wspaniałe włoskie krajobrazy, które kocham.
Mam zastrzeżenia co do końcówki gdzie romantyczne, przesadzone dialogi mi uszami już wychodziły i ta końcówka kiedy wszyscy schodzą się w miejsce gdzie oni się całują..

ocenił(a) film na 10
smokull

Świetnie się to oglądało. A pani Vanessa Redrave zagrała wirtuozersko.

ocenił(a) film na 9
smokull

heh no fakt że to bylo do przewidzenia, ze tak będzie . Ale nic nie wskazywało na to z początku , raczej oni się nie lubili. Poza tym mało która dziewczyna byłaby tak szlachetna jak ona . Wiekszosc dziewczyn pewnie by sypiało z nim na tej wycieczce , a potem wróciło do bogatego narzeczonego i potem znów swojego narzeczonego zdradzało. Lub tez ewentualnie rozstało sie z tym narzeczonym dopiero jakby miało 100 % pewnośc że ta druga opcja wypali , a nie tak z góry , nie wiedząc co dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones