PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522827}

Listy do Julii

Letters to Juliet
6,8 107 777
ocen
6,8 10 1 107777
5,2 8
ocen krytyków
Listy do Julii
powrót do forum filmu Listy do Julii

Rewelacyjny!

ocenił(a) film na 9

Jestem zachwycona tym filmem! Zupełnie inny od wszystkich amerykańskich romantyków których fabuła jest tak przewidywalna, a reklamy przedstawiające każdy z osobna można połączyć w całość która opisuje jeden film.

LISTY DO JULII przeniosly mnie w zupełnie inny świat! ;) polecam! ;) :)))

Friese

w pełni się z Tobą zgadzam, rewelacyjny film o miłości, wzruszający, ciekawy, w trakcie oglądania czuje się ten klimat Włoch, Werony i okolic, polecam:)

ocenił(a) film na 6
Mia85

Zgadzam się. Choć był to film o miłości, to zaprzeczał utartym standardom. Nie jest to typowa komedia romantyczna. Zwykle jest słodko i niby-zabawnie;) Tutaj mamy może troszkę senny, ale zarazem magiczny klimat. Jeśli ktoś spodziewa się totalnie banalnej historyjki, to się zawiedzie. "Listy do Julii" to kino dość "surowe", acz niepozbawione uroku. Ale z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu. Dość leniwe tempo może co wrażliwszych uśpić;)

ocenił(a) film na 10
Friese

Zakochałam się w tym filmie. :) Jest przepiękny, kocham Toskanię, więc krajobrazy, miasta wszystko było piękne.... Fabuła trochę banalna, ale wzruszająca i ładnie pokazana.

ocenił(a) film na 8
asiabl

Zgadzam się , jest rewelacyjny aż się popłakałam na końcu chociaż nie jestem fanką takich filmów ;)

użytkownik usunięty
ania9191

ja sie poplakalam chyba z 10 razy ;D. magiczny film. Ciekawe,kiedy premiera na dvd. ;]

ocenił(a) film na 8

i ja tez plakalam, a to znaczy, ze film jest warty obejrzenia

ocenił(a) film na 7
ania9191

Dołączam się! Nie jestem fanką komedii romantycznych, a "Listy do Julii" były dla mnie wstrząśnięciem. Nie wiem, co ten film ma w sobie takiego. Może urok Włoch, piękne krajobrazy. A może to bohaterowie, tak sprytnie dobrani. 8/10 :)

ocenił(a) film na 9
Friese

Cudny!
Albo się usmiechałam,albo się śmiałam,albo wzruszałam :)
I oczywiście ten włoski klimat....
Polecam na romantyczna,wakacyjną randkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones