PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522827}

Listy do Julii

Letters to Juliet
6,8 107 777
ocen
6,8 10 1 107777
5,2 8
ocen krytyków
Listy do Julii
powrót do forum filmu Listy do Julii

Po co oglądać jakiś film romantyczny skoro się takich nie lubi? Każdy film romantyczny kończy się szczęśliwie i wiadomo już jak dziewczyna poznaje chłopaka to potem się w nim zakocha i będą razem. No czy jakiś film romantyczny trzyma w napięciu? Nie sądzę. W filmach romantycznych liczy się fabuła i pomysł a w tym filmie był całkiem niezły.

ocenił(a) film na 7
Maja1122

Całkowicie się z tobą zgadzam. Prawie każda komedia romantyczna kończy się szczęśliwie, łatwo ją przewidzieć, ale takie już są filmy tego gatunku. Jak komuś nie pasuje, to nich nie ogląda. Fajny pomysł na film i to się liczy:)

ocenił(a) film na 10
Maja1122

Zgadzam się w 100% . Jak czytam te narzekania i jęczenie, że film jest przewidywalny, nudny itd.. to mam ochotę zwyczajnie zapytać po chole** oglądasz?" Widać niektórym łatwiej jest wiecznie krytykować niż znaleźć coś pozytywnego nawet w "beznadziejnej komedii romantycznej" jak twierdzą co niektórzy :)

ocenił(a) film na 10
lonelygirl19

Jak coś się kończy źle, to gatunek takiego filmu to zazwyczaj dramat. Czego oczekiwać po komedii romantycznej? Zgadzam się z wami w 100%, dla mnie film jest po prostu magiczny, fajna gra, dobry pomysł, czego chcieć więcej? Bardzo mi się podobał.

Maja1122

Zgadzam się z Wami. Takiego rodzaju filmy mają nieść nadzieję, mają odrywać od szarej rzeczywistości i kreować życie tak, jak byśmy chcieli, aby było.:)

ocenił(a) film na 8
lubiewiosne

Gdyby ten film zakończył się jakkolwiek inaczej byłabym szczerze zawiedziona. I mimo, ze od pierwszych minut było wiadomo, ze dwójkę głównych bohaterów połączy miłość, to zgadzam się w zupełności, że w takich filmach o to właśnie chodzi.

ocenił(a) film na 5
Maja1122

Film obejrzałem, przymuszony przez moją lepszą połowę :) I chociaż nie przepadam za takim kinem, to przyznać trzeba że film jest lekki, uczuciowy, nieżle skonstruowany, zabawny...ciekaw byłem tylko roli Amandy Seyfried.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones