PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522827}

Listy do Julii

Letters to Juliet
6,8 107 777
ocen
6,8 10 1 107777
5,2 8
ocen krytyków
Listy do Julii
powrót do forum filmu Listy do Julii

Strrrraaaszny!

ocenił(a) film na 4

Od tego typu romansideł zazwyczaj zbiera mnie na mdłości i tak samo było w przypadku "Listów do Julii". Całość przewidywalna jak występy polskich piłkarzy na mistrzostwach, mdła, sztuczna i infantylna. Strasznie drażniła mnie gadka głównej bohaterki o wierze w prawdziwą, wieczną miłość itp.. Rozumiem, że takie coś się czasem zdarza, ale na litość boską, bohaterowie tego filmu nie widzieli się przez 50 lat, a rozstali się w wieku 15! Po tylu latach ledwo co by się poznali [SPOILER], a tutaj po dwóch miesiącach biorą ślub[/SPOILER] Przecież to jest tak durne i naiwne, że aż mnie skręcało w środku jak to oglądałem.
Film ma jednak dobrą stronę. Jeśli nie wiecie na co wziąć dziewczynę/żonę/ładną koleżankę do kina, pójdźcie na "Listy do Julii". Będzie zachwycona! :)

ocenił(a) film na 7
samotmarcin

Sugerujesz ,że wszystkie kobiety kochają banalne romansidła? ;)

samotmarcin

Tak zrobiłem i była zachwycona :D

samotmarcin

Zachwycona? Ja bym raczej nie była xD

Raksha

bo są kobiety i Kobiety.

ocenił(a) film na 3
draculeq

no bo nuda...dziwię się, że Gael Garcia Bernal w tym zagrał...Poza nim tak jakoś z grą aktorską fałszywie, a całość totalnie przewidywalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones