PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736267}
6,3 117 100
ocen
6,3 10 1 117100
3,7 15
ocen krytyków
Listy do M. 2
powrót do forum filmu Listy do M. 2

Pierwsza część zła nie była. Swoją drogą nie bądźmy typowymi polaczkami (celowo z małej) i oceńmy film dopiero po obejrzeniu.

użytkownik usunięty
VictoriaChang

Zgadza się i była lepsza od Kevina pierwszy raz polska wyprzedza filmy zagraniczne hehe może cień szansy jest

VictoriaChang

Ponad dwa miliony widzów! Bardzo niezła :)

VictoriaChang

o to wlasnie... zamierzam ocenic wlasnie po:)

ocenił(a) film na 5
VictoriaChang

Troche głupota w listopadzie wypuszczać a nie w grudniu no ale...

VictoriaChang

Zgadzam się całkowicie i nastawiam się na coś obłędnie śmiesznego, pozytywnego i świątecznego, a oceny będę sadzić po obejrzeniu:)

elato

No i trochę na pewno nowych wątków dojdzie i postaci ja czekam :-)

VictoriaChang

Ludzie nie dajcie się nabrać na ten film! Wczoraj byłem z żoną i Odrazu zaznaczę że lubimy polskie kino.. pierwsza część nam się bardzo podobała ale tego filmu nie da się nazwać komedia romantyczna.!!! To jest dramat z paroma śmiesznym wstawkami.. nie mam pojęcia co chciał przedstawić reżyser tym filmem.. jeden dramat ludzki goni drugi tragedia :/

ocenił(a) film na 6
VictoriaChang

Wczoraj byłam w kinie na Listach do M. 2 i oceniłam film na 6/10. Dlaczego? Bo z bardzo dobrej komedii świątecznej, jaką zdecydowanie były pierwsze "Listy.." zrobili komedio-dramat z przewagą wątków smutnych. Owszem, można się pośmiać kilka razy. Chyba najbardziej zabawne są postacie Melchiora i Kostka Koniecznego. Zmiana reżysera na polaka i od razu film bardziej o smutku niż o radości w święta... Podkreślam to jeszcze raz - pierwsza część była świetna, druga - cóż - trochę przereklamowana. Jeszcze jak zobaczyłam w obsadzie Zakościelnego i co gorsze - Żmudę-Trzebiatowską to się przeraziłam, bo liczyłam, że da się zrobić jakąś polską komedię bez tych aktorów. Na szczęście Trzebiatowskiej nie ma tam wiele, a Zakościelny w tym filmie koniec końców jest ok.

PS: Polecam zmienić kategorię filmu na komedio-dramat..

ocenił(a) film na 4
xrosse

"M ja miłość", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz"... że też wcześniej nie zwróciłem uwagę na zmianę reżysera. Czegóż się spodziewać w "Listach do M2" od reżysera z takim dorobkiem!
Rozczarowanie roku:/

ocenił(a) film na 4
xrosse

Wśród scenarzystów też zaszły zmiany, też na gorsze jak widać po efekcie.

ocenił(a) film na 3
VictoriaChang

Oglądałem, nuda i flaki z olejem. 3/10.
I nie jestem hejterem, pierwsza część całkiem mi się spodobała (7/10).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VictoriaChang

Coz moze obejrze,ale jak na razie tylko co mnie odrzuca to Adamczyk w filmie,po prostu nie trawie tego pana.jedynka byla niezla nic do zarzucenia wielkiego,coz jaka 2?

drsmierc

wczoraj byłam na tym w kinie i Adamczyk jakoś bardzo nie przeszkadzał, a film ogólnie bardzo dobry, zabawny ale też momentami wzruszający więc chyba warto obejrzeć ;)

VictoriaChang

7/10
Nie jest zły ale też bez rewelacji. Bardziej podobała mi się część pierwsza.
Gdyby nie zabawne sceny z Karolakiem moja ocena byłaby znacznie niższa.

ocenił(a) film na 6
VictoriaChang

Ja dałem 6, ale też uważam, że gdyby nie Karolak to ten film byłby nic nie warty. Festiwal ładnych buzi i tyle. No może jeszcze Stuhr dał kilka tematów do śmiechu. Odgrzany kotlet, nawet niektóre tematy muzyczne się powtarzały. Nazwanie tego filmu bardzo dobrym to moim zdaniem przesada.
Aczkolwiek przed Świętami można iść i obejrzeć. Na tle innych tego typu produkcji Listy do M2 i tak prezentują się wyjątkowo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones