PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613510}
6,9 243 552
oceny
6,9 10 1 243552
5,8 24
oceny krytyków
Listy do M.
powrót do forum filmu Listy do M.

Właśnie skończyłam oglądać ,,Listy do M''! Cudowny film! Idealny na Święta! Jest to naprawdę ciepła komedia, która wzrusza i bawi. Znakomita obsada! Szczególnie podobała mi się Roma Gąsiorowska i Wojciech Malajkat - uważam też,że ich wątki w filmie były najlepsze! Gorąco wszystkim polecam!

ocenił(a) film na 9
adrianna96

Też polecam, uwielbiamyen film! :)

adrianna96

nie zgadzam się, żadna rewelacja, słaby scenariusz pod publiczkę, zero zaskoczenia. Żegnajcie polskie komedie romantyczne, dalej od gatunku nie możecie być..

ocenił(a) film na 9
adrianna96

Zgadzam się z Tobą. Na ogół nienawidzę komedii romantycznych, szczególnie polskich. Tym razem jednak postanowiłem zaryzykować, bo wiele na temat tego filmu się mówiło - że świetnie zrealizowany, że zabawny, że taki "zachodni". Nie żałuję poświęconego czasu. Ten film faktycznie różni się nieco od innych polskich filmów, przynajmniej od tych, które oglądałem. Owszem, jest zabawny ale przy tym nie do końca taki banalny i prosty. Podobały mi się te przeplatające się historie, nie wszystkie przecież były wyłożone na tacy. Czy robiony pod publiczkę? Pewnie tak, ale bardzo umiejętnie i zgrabnie. Nawet obecność wszędobylskich, pojawiających się wszędzie twarzy (Karolak, Adamczyk itd.) mnie osobiście nie raziła. Jeśli tak miałyby wyglądać polskie filmy to ja jestem za. :) Z tym że tutaj kategorię/gatunek zmieniłbym raczej na komedio-dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones