PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613510}
6,9 243 556
ocen
6,9 10 1 243556
5,8 24
oceny krytyków
Listy do M.
powrót do forum filmu Listy do M.

A do tego tak mi się spodobał! Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. To pewnie w dużej mierze zasługa świetnych
zdjęć, cudownej muzyki i dobrych polskich aktorów (na czele z Panią Tyszkiewicz). Pozdrawiam i oby więcej tak dobrych
filmów! :)

ocenił(a) film na 10
kicaj14

No, ja obejrzałam nieco więcej niż jeden, ale ten jest naprawdę doskonały. Film jest wtedy dobry, gdy żałujesz, że się kończy, a ten chciałam smakować i smakować..., ale skończył się jak każda wyśmienita potrawa.
Ogromny ładunek emocji, ale tak dyskretnie serwowany, że ani ckliwości, ani patetyzmu w nim nie uświadczysz.
Widza traktuje się poważnie. Przecież widz ma rozum i nie trzeba mu tłumaczyć rzeczy oczywistych, sam zrozumie. W filmie nie ma ani słowa o tym, co stało się z żoną Mikołaja, albo dzieckiem Małgorzaty. Jak to mówił klasyk - jaki jest koń każdy widzi.
Jeden z najlepszych "świątecznych" filmów, jaki zdarzyło mi się obejrzeć. Doskonała "Opowieść Wigilijna" na miarę naszych czasów.

ocenił(a) film na 9
kicaj14

Komornik-2004
Wszyscy jesteśmy Chrystusami-2006
Dzień Swira-2002
Symetria-2003
Vinci-2004
Skazany na bluesa-2005
Wesele-2004
Róża-2011
W ciemności-2011
Jutro idziemy do kina-2007
Nie pierd**** że polskie kino skończyło sie na latach 90

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones