PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613510}
6,9 243 556
ocen
6,9 10 1 243556
5,8 24
oceny krytyków
Listy do M.
powrót do forum filmu Listy do M.

Listy do M. 2

ocenił(a) film na 6

TVN kręci sequel filmu. Premiera zapowiadana jest na listopad tego roku. Do obsady z pierwszej części dołączą: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Małgorzata Pieczyńska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Waldemar Błaszczak, Piotr Głowacki, Marcin Perchuć, Nikodem Rozbicki, Krzysztof Stelmaszyk oraz Maciej Zakościelny.

Szykuje się niezła klapa ;) Zrobili przyzwoity, jak na standardy cukierkowych komedii romantycznych, film i zamiast na tym poprzestać, próbują odcinać kupony tworząc drugą część i pewnie powielając wątki. Do tego film powstanie w raptem kilka miesięcy, bo zdjęcia potrwają do kwietnia, a premiera, jak już wspominałem, planowana jest na listopad.

ocenił(a) film na 7
domino

I do tego zamiast Mitja Okorna film wyreżyseruje Maciej Dejczer.

domino

Domino sam jesteś niezłą klapą zacznij doceniać filmy które są nakręcone przez polaków

użytkownik usunięty
Iron_Man19

akurat zgodzę się z założycielem tematu po części ogólnie nie wiem po co druga część chyba tylko dla kasy. Będzie pewnie jak z kevinem...

domino

Skoro film zapowiedziano w lutym a premiera w listopadzie to i tak nieźle jak na polskie standardy. Dzień Dobry Kocham Cię z tego co pamiętam weszło do kin jakieś 4 miesiące po pierwszym klapsie ;)

domino

Pierwsza część była bardzo fajna więc czemu druga miała by nie być...

użytkownik usunięty
domino

Mam obawy co do filmu ale niech robią :P byle by to nie był skok na $

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones