PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613510}
6,9 243 475
ocen
6,9 10 1 243475
5,9 23
oceny krytyków
Listy do M.
powrót do forum filmu Listy do M.

Gdybym miała sugerować się opiniami z tego forum, pewnie nigdy bym go nie zobaczyła, a naprawdę WARTO obejrzeć!!! Kapitalnie oddana magia wieczoru wigilijnego.

ocenił(a) film na 7
ellia2

Zgadzam się! Film bardzo w porządku. Nie jest to ani dramat psychologiczny, ani thiler, ani nawet dramat obyczajowy. I bardzo dobrze! Czasami można obejrzeć coś, co się dobrze kończy, a nawet zmusza do refleksji nad tym, czym jest szczęście...

ocenił(a) film na 10
ellia2

Jeden z najlepszych filmów jakie w życiu widziałem! :)

mati113

To mało widziałeś.

ocenił(a) film na 10
estella_bluebell

Zapewniam, że więcej niż Ty :)

mati113

Mało prawdopodobne :D

ocenił(a) film na 10
estella_bluebell

Bardzo prawdopodobne ;)

mati113

Śmiem wątpić :)

ocenił(a) film na 10
estella_bluebell

A Ja śmiem wątpić, że nie masz racji :)

mati113

Czyli przyznajesz mi rację.

ocenił(a) film na 10
estella_bluebell

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

mati113

Przeczytaj co napisałeś, pomyśl, a później napisz jeszcze raz.

ocenił(a) film na 10
estella_bluebell

Czytam i jedyne co z tego zrozumiałem to tyle, że Ty nie zrozumiałaś nic. No cóż, nie każdy musi być inteligentny :) Niestety, ale pogubiłaś się w swoich "odzywkach". Ktoś kiedyś chciał zabłysnąć, ale mu się nie udało :)

mati113

Dziecko, nie będę się wdawać z Tobą w pyskówki. A swojej inteligencji nie mam nic do zarzucenia. Film "Listy do M." to jest ewidentna podróbka "To właśnie miłość", która oczywiście nie dorasta pierwowzorowi do pięt i twierdzenie, że jest to arcydzieło jest co najmniej dziwne, ale o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 10
estella_bluebell

Dziecinko, w pyskówki wdałaś się dawno temu, ale jak pisałem wcześniej czytasz niestety bez zrozumienia. Nie wiem, czy to kwestia szkoły, czy złej nauki, ale musisz bardziej skupić się na tym co czytasz i interpretować zdania. "Listy do M." nie ma nic wspólnego z "To właśnie miłość", a nawet gdyby, to "To właśnie miłość" nie ma co porównywać się z "Listami do M." - ponieważ Listy są o niebo lepsze. Dla mnie dziwne jest, że Ty oceniasz tak ten film, ale o gustach się nie dyskutuje :)

mati113

Rozśmieszasz mnie do łez.

ocenił(a) film na 10
estella_bluebell

Ciesze się, że z samego rana poprawiam Ci humor :) Ty również mi go poprawiłaś.

ocenił(a) film na 8
ellia2

Jeden z lepszych polskich ;) Śmieszny i idealny na święta :)

ocenił(a) film na 7
ellia2

Średnia ocen nieprzypadkowa. Bardzo fajny film. Idealny do wigilijnej kolacji. :)

ocenił(a) film na 8
ellia2

świetny, ciepły polski film!!! polecam każdemu :) nawet się uśmiałam z niektórych dialogów:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones