PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613510}
6,9 243 556
ocen
6,9 10 1 243556
5,8 24
oceny krytyków
Listy do M.
powrót do forum filmu Listy do M.

...że aż go obejrzałem dziś w TVN. I żałuję, że to zrobiłem, gdyż bez świątecznej otoczki dziwnie
oglądało się go w listopadzie. Trzeba było zaczekać na Święta i puścić z DVD... :/

Serio, czemu nie zamierzali zrobić tego na Boże Narodzenie? Widownię mieliby niesamowitą. A
jeśli potrzebne było mianowanie tego "Superkinem", to nie opłacało się bardziej w piątek 27
grudnia?

Spodziewałem się tego filmu w tym roku, ale naprawdę mnie rozczarowali listopadową emisją...

ocenił(a) film na 9
Konieczko

Mam takie same wrażenie... Bez tej otoczki to nie było to samo.....

ocenił(a) film na 10
madziat8

Nie przepadam za Polskim filmami przeważnie są do dupy ale ten..... zrobił na mnie ogromne pozytywne wrażenie Brawo;) a co do emisji to się zgadzam usunąć tego co ustawia program tv bo jakiś niewyrozumiały delikatnie mówiąc

Konieczko

a ja osobiście, długo nie widziałam tak dobrego filmu jak ten.

ocenił(a) film na 9
Konieczko

już nie musiał być 27 grudnia ale 6 w Mikołajki no cóż zrobili błąd coś ostatnio telewizja się myli w tym roku na TV4 był w marcu Kevin :/

ocenił(a) film na 8
elektra83

Kevin w marcu to miał być podobno pół żart, bo śnieg się zapowiadał na Wielkanoc ;P Osobiście uważam, że to było wyjątkowo nie trafione...

Konieczko

uważam że termin emisji w tvn był idealny, każdy mógł na spokojnie oglądnąć gdyż święta spędza sie w rodzinnym gronie przy stole a nie przed tv. pozatym też nie przepadam za polskimi filmami ale ten był wyjątkowy, baaardzo mi się podobał:)

ocenił(a) film na 7
Konieczko

to samo zrobili z Kevinem, puscili go niedAwano- porazka . "POCZUJE MAGIĘ SWIĄT W LISTOPADZIE". ale osobiscie wole "To wlasnie milosc" jest o wiele lepszy no i to oryginał

Konieczko

odpowiedź na pytanie dlaczego w listopadzie jest prosta , pewnie w grudniu będzie jako dodatek do gazet i żeby zanęcić i lepiej sprzedać puścili teraz (kasa misiu kasa),
co nie przeszkadza temu żeby powtórzyć w święta te najbliższe i przez następnych kilka lat (przecież my lubimy tylko to co znamy , jak mawiał pewien inżynier)

ocenił(a) film na 8
atenaneta

Wiem, że kasa, dlatego dziwi mnie liczenie na to, że tak dużo ludzi będzie chciało oglądać świąteczny film w NIEświęta.

Że to akcja promocyjna to fakt, nie pomyślałem. Ale dziwi mnie, że ktoś chciałby oddać go jako dodatek do gazet - w końcu to dość solidna i nie taka tania produkcja.

I serio myślisz, że w TVN powtórzą na Święta? A kiedy oni kiedykolwiek dwa razy emitowali ten sam film w tym samym roku? Jak z innymi filmami jest to problem, to czemu nie miałby być z tym? Nie licząc rzecz jasna powtórek emitowanych w ciągu białego dnia w ciągu max tygodnia od prime-timowej wieczornej emisji.

Konieczko

to już nawet raz było dodatkiem w tym roku na Wielkanoc za 12,99

ocenił(a) film na 5
Konieczko

W święta reklamodawcy są mniej zainteresowani - mniejszy przychody z reklam.

ocenił(a) film na 8
Morgan_94

I znowu zapomniałem - tam były przerwy reklamowe ;) Trochę się doedukuję.

Konieczko

Dzisiaj ma Kevin lecieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones