PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448721}
5,7 409
ocen
5,7 10 1 409
6,0 8
ocen krytyków
Liverpool
powrót do forum filmu Liverpool

Uwielbiam

ocenił(a) film na 10

Kolejny wspaniały film wspaniałego reżysera! Błagam tylko, jeśli komuś nie odpowiada ten typ kina, niech nie pluje na niego bezmyślnie, bo film jest trudny w odbiorze. Warto przeczytać recenzję zamieszczoną na tej stronie. Ja gorąco polecam, a dla tych co z Alonso mają pierwszy raz do czynienia -oglądajcie z nastawieniem, że nie jest to typowe kino.
Fascynujące jest w jaki sposób Lisandro Alonso zaczyna swoje filmy. Wg tego co sam mówi, wynajduje ciekawe miejsca, takie jak ta wioska, w której rozgrywa się większośc akcji tego filmu, zbiera niewielką ekipę, ok 12 osób i jedzie tam. Dopiero na miejscu rodzi się pomysł, reżyser opracowuje scenariusz, który jest raczej luźny i ma zaledwie kilka stron; i wtedy zaczyna filmować. Zastrzega jednak, że każde ujęcie i scena jest bardzo dokładnie przemyślana.
Niezwykle oryginalne kino.

karusek

Spokojnie nie bede pluc, nie zamierzam krytykowac filmu, ktory nie przyszlo by mi do glowy ogladac ;)

użytkownik usunięty
karusek

Po takim komentarzu na pewno żadnego filmu tego reżysera nie obejrzę. Dzięki i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
karusek

powiem tak
gdyby zrobić z tego filmu krótkometrażówkę byłby genialny
bo przecież można pokazać to co było pokazane tak samo ale krócej
bo naprawde bez sensu moim zdaniem jest robić kilkanaście scen gdzie główny bhater idzie
nie mówie, że są one bez sensu, nie chcę być źle zrozumiana
to były rzeczy bardzo istotne, ale mozna je pokazać krócej
takie przedłużanie film jest dla mnie niczym innym jak próżnością reżysera
dla mie flm ma jeden ogromny plus za scenę z matką
byla idealna
tyle

karusek

fajnie fajnie.. ale jak u licha mozna sie na ten film natknac gdziekolwiek? w moim kinie niezaleznym go nie ma:/ kto wie gdzie i kiedy go graja? a moze na dvd? vhs? divx? cokolwiek?

Celebwil

Film krazy po kraju w jednej kopii, wiec trzeba cierpliwie czekac na seans w swoim miescie... Jesli filmweb nie klamie, to teraz puszczaja go we Wroclawiu, a potem bedzie w Katowicach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones