PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38729}

Lizzie McGuire

The Lizzie McGuire Movie
6,3 17 826
ocen
6,3 10 1 17826
Lizzie McGuire
powrót do forum filmu Lizzie McGuire

HILARY DUFF

ocenił(a) film na 10

Kocham tą dziewczyne i każdy film z nią jest super!!! Kto myśli podobnie niech sie tu wpisuje!!!!

alex_35

Nie tylko filmy sa super ale jej piosenki tez!! Methamorphosis rlzzz

alex_35

Zgadzam sie jest super!BArdzo mi sie podoba jak spiewa i gra!

alex_35

popieram was ludzie ta laska jest poprostu sweet !!!

ocenił(a) film na 1
flasiuZiom

No ona jesT spoX... Dobrze śpiewa (piosenki ma fajne szczególnie FLY), gra nawet też OK... :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
alex_35

ja tez ją uwielbiam:P:P jej filmy i piosenki:D:D

ocenił(a) film na 8
Adziusia_14

Ja kocham jej piosenki! Filmy też są bezbłędne. To świetna piosenkarka i aktorka :D

ocenił(a) film na 10
alex_35

ZGADZAM SIE Z WSZYSTKIM:)SUPER LASKA!!!hehe filmy tez i wogole GITTTTT

ocenił(a) film na 10
alex_35

Uwielbiam ją jest zajefajna i wogóle 7 cud świata pzdr Hilary :))

ocenił(a) film na 6
alex_35

Popieram. Hialry Duff to moja ulubiona aktorka. Jest poprostu wspaniała. Młoda, ładna i utalentowana.

ocenił(a) film na 3
alex_35

Zgadzam się z wami wszystkimi!!!!!!!:) Jest świetną aktorką-moją ulubioną i ma super piosenki!!! pozdrowienia:)

alex_35

to moja ulubiona aktorka:) swietnie gra super spiewa ma poprostu talent dziewczyna...chcialabym byc taka jak ona;)

alex_35

Filmy z nią są super, a jej piosenki jeszcze lepsze. Mogłabym ich słuchać i słuchać...

tania91

tiaaa hilary jest super ;) to jedna z moich ulubionych aktorek ;P

ocenił(a) film na 6
alex_35

wpisuje sie jak najbardziej! nie dosc ze jest swietna aktorka to jeszcze super spiewa! ;)

cruex

a ja jej nie lubie zbytnio no niektore filmy z nia sa fajnie ale jej piosenki :-/

ocenił(a) film na 10
alex_35

Każdy film Z Hilary jest boski.Jej piosenki terz.Świetna aktorka:)

alex_35

Kocham ja i filmy tez!! jest super najlepszy film jaki widzialem

ocenił(a) film na 10
alex_35

Ja tez kocham Hilary;DD jej sie nie da nie kochac no nie?;> jest super, filmy z jej udzialem sa extra a o muzyce przez nia tworzonej to juz nie wspomne;DD wszytskie piosenki na pamiec;DD

alex_35

podpisuje się.

mirona_2

Tez ją kocham!!! jest bardzo ładna!!!

alex_35

Zgadzam sie filmy z jej udzialem sa niezle a jej nowa plyta jest swietna :D

alex_35

Spiewa ładnie, a w filmach też fajnie wygląda :P


pozdro ;**

alex_35

Fajny ma najnowszy album "Dignity" :D . W filmach gra rewelacyjnie ;P :)

ocenił(a) film na 6
alex_35

BARDZO PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA TO "FORUM" HILARY W OGOLE NIE MOZNA NAZWAC AKTORKA A MOWIC O NIEJ JAKO O DOBREJ AKTORCE TO JUZ NAPRAWDE WYSMIENITY ZART...PRZED KAMERA UMIE TYLKO STRZELAC GLUPIE MINY NIE NIE POTRAFI ZAGRAC EMOCJI KTORE BY MNIE PRZEKONALY DO DANEJ SYTUACJI zegnam <od razu mowie ze po tym co napisalam i tak zmnienie nick bo mnie pozabijacie> :D

ocenił(a) film na 6
alex_35

zapomnialam dodac ze ta dziewczyna moze sie rozwinie nie mowie ze nic z niej nie bedzie...;]

ocenił(a) film na 10
alex_35

Ciebie może nie przekonało jak ona gra... ale innych za to tak.
Jak nie zauważyłąś to ona już się ''rozwija'' i staje się dobrą aktorką (wg mnie oczywiście)
pozdro ;*

ocenił(a) film na 10
alex_35

zauważyłaś*

alex_35

Ja ja kocham i uwielbiam xD Dlatego zalozylem jej forum ;p Wszystkih serdecznie zapraszam na forum Vanessy Hudgens i Hilary Duff <3 www.VanHil.er.pl

ocenił(a) film na 10
alex_35

Ja też tak myśle ;) Wchodze tu codziennie, a obejrzałam 5 filmów z udziałem Hilary i wszystkie były extra!!! Kocham też jej piosenki, bo wszystkie z jej 5 płyt bez wyjątku mi się podobają!!!

użytkownik usunięty
alex_35

Nie powiem, ze filmy z nia fajne nie sa bo sa. I niezla jest. TYlko ze jej sie teraz schudlo.

ocenił(a) film na 10
alex_35

Ja tez ja kocham jest the best Hilary na prezydenta pzdro :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones