PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39731}

Lloyd

6,6 379
ocen
6,6 10 1 379
Lloyd
powrót do forum filmu Lloyd

j/w - obejrzeć go znów. Oglądałem kiedyś ten film, leciał na polsacie czy tvn. Niestety, nie mogę znaleźć go z polskim lektorem.

Danielultras1

Po co z lektorem, lektor psuje klimat i dzwieki są wyciszane heh. Wiem ze mamy dobrych lektorów (niektórych sw.pamieci),ale to psuje dzwiek, muzyke heh

eulogy_pl

Jak ma się dobry sprzęt, to jest i wiele kanałów. Wszystko elegancko idzie podzielić tak, że przyjemnie wpada w ucho. To po pierwsze. Po drugie: kto jak lubi - zgodzisz się? A ja lubię. Pozdrówki.

ocenił(a) film na 7
eulogy_pl

co do muzyki, to akurat tak się sklada ze kiedys bodaj w 2002 roku puszczała go telewizja HBO i w kilku miejscach był zupełnie inny (znacznie lepszy) soundtrack niż jest na wersji dvd, nie wiem czy to robota polskich dystrybutorów czy nie, ale ktoś się postarał,nie to co w wersji dvd, gdzie soundtrack poza jednym kawałkiem jest beznadziejny.

ocenił(a) film na 7
junior_dos_santos

jednak nie tylko w wersji dvd, są inne wersje gdzie soundtrack jest taki jak kiedyś na HBO - chociażby na przykłądzie napisów końcowych (a było w filmie tego dużo wiecej) - tutaj normalna wersja - https://www.youtube.com/watch?v=lcFlexjSNAM a tutaj tamta - https://www.youtube.com/watch?v=OmpFyAovgYo

ocenił(a) film na 10
Danielultras1

Witam jeśli chcesz to mogę przesłać tobie ten film tylko proszę o kontakt na priv

Rafaelooo92

witaj przeslalbys mi ten film? nie chce mi wyslac do Ciebie wiadimosci

ocenił(a) film na 10
arek2010

tak prześlę ale muszę widzieć gdzie

Rafaelooo92

arek_29małpao2kropkapl dziekuje bardzo

ocenił(a) film na 10
arek2010

Jutro wyślę. Pozdrawiam.

Rafaelooo92

ok dziekuje pozdrawiam

Rafaelooo92

nie wyslales

ocenił(a) film na 10
arek2010

problemy z serwerami film zostanie wysłany dzisiaj

Rafaelooo92

ok spoko

Rafaelooo92

dziekuje Ci bardzo fajny film:)

arek2010

witam
macie możne jeszcze ten film?? był bym wdzięczny :)

szczepanejro

witam przykro mi 2 dni temu spalil mi sie laptop na ktorym mialem ten film ale skontaktuj sie z kolega Rafaleo mam nadzieje ze pomoze pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
arek2010

Tym razem film wgrałem na serwery Chomika i można go śmiało pobierać. Jest to oczywiście film z polskim lektorem waga koło 730 MB. Więcej pytań na priv.

Rafaelooo92

hej, nie mogę znaleźć tego filmu, help :/

angelika18_fw

hej znalazółas lloyda??

Ynos89_Samara

znalazłaś?

Rafaelooo92

Tylko jak go znaleźć? Pomóż.

Kewin25

podam ci na priv jak chcesz

arek2010

Dodałem Cie do znajomych, możesz podlinkować w wiadomości prywatnej.

ocenił(a) film na 10
Kewin25

proszę napisać w prywatnej wiadomości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones