PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702950}

Lobster

The Lobster
6,8 102 730
ocen
6,8 10 1 102730
7,6 48
ocen krytyków
Lobster
powrót do forum filmu Lobster

Szukałem jakiegoś bardziej opisowego tytułu dla tego posta, ale wszytko brzmiało głupio, tak jak ten cały film.

Wizja świata przedstawiona w filmie wydawała mi się strasznie uproszczona. Rozumiem, że to satyra na współczesne związki międzyludzkie, ale przecież naprawdę tak to nie wygląda, nawet w dużym uproszczeniu.

Lubię, nie lubię - owszem, gdy widzę ludzi zapatrzonych w swoje smartfony i spędzających długie godziny na facebook'owaniu lub tweet'owaniu to zastanawiam się czy to jeszcze ludzie czy już zombie. Jednak widzę również, że większość ludzi z tego wyrasta, a w filmie zabrakło właśnie refleksji na tym.

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

Doskonale cię rozumiem ,można pod ten film podczepiać jakaś ideologię ale jej po prostu nie ma ,patetyzm postaci brak logicznego myślenia i za razem brak empatii jest dla mnie co najmniej dziwny ,brak więzi społecznych właściwie świat ukazany w tym filmie to piekło .

ocenił(a) film na 1
cyfrowy_baron

Jeden z najgłupszych filmów jakie widziałem, a widziałem bardzo dużo. Nie wiem co przyświecało twórcom. Miał zmuszać do refleksji? Ale na jaki temat. Wiem, że jak na siłę szuka się jakiejś ideologii to się znajdzie, ale ten film to wydmuszka. Historia tu opowiedziana jest tak irracjonalna, że aż boli. Mam nadzieję, że szybko zginie w mrokach niepamięci.

cyfrowy_baron

Serio wyrastaja? Jakos nie mialem okazji sie z tym spotkac - raczej idzie to w druga strone, nie wspominajac o dzieciach, ktore nie maja juz praktycznie wyboru.

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

Też mi się nie podobał, niby taki "inteligentny" a nudny jak flaki z olejem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones