PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702950}

Lobster

The Lobster
6,8 103 079
ocen
6,8 10 1 103079
7,6 49
ocen krytyków
Lobster
powrót do forum filmu Lobster

Ten film jest tragiczny.Jesli go oceniacie jako bardzo dobry to wspolczuje Wam i Waszym rodzinom.Nie wiem czy to film na podstawie ksiazki bo po obejrzeniu filmu juz mnie to nie interesuje.Wizja swiata przedstawiona w filmie jest calkowicie nierealna i bezsensowna.

pustyy

Ja sie nie dziwie, ze filmy na filmwebie maja takie oceny, jak oceniaja je tacy idioci i trolle. A jak trollem nie jestes to na prawde uwazasz, ze ten film zasluguje tylko na 1? Uwzgledniles gre aktorska, zdjecia, muzyke, ect? Na prawde uwazasz, ze wsrod filmow o podobnej tematyce, wsrod filmow gdzie rezyser z scenarzysta pokazuja swoja wizje przyszlosci w filmie sci fi, wlasnie ten zasluguje na 1 bo po prostu koncept swiata Ci sie nie spodobal? I uwazasz, ze to jest argument do wystawienia 1? Widziales w ogole ten film, czy moze pomyliles sale, bo miales isc do tej gdzie puszczali "Glupiego i Glupszego 2" i bedac wkurzonym caly seans patrzyles w telefon?

ocenił(a) film na 1
Pattie_Sparkle

Ale sie podnieciles,uwazaj bo to niebezpieczne.Ogladajac film licze na jakas ciekawa historie,przeniesienie w inny swiat, a nie sen wariata.Wspominasz o grze aktorskiej,niby co tu pokazali,brak uczuc?W tym filmie nic nie bylo dla mnie dobre,moze gdybym mial osobno oceniac muzyke czy zdjecia nota bylaby wyzsza,ale jako calosc jest to dla mnie tragedia.Nie jest to to samo co jakies zenujace filmy klasy podrzednej,ale ten niestety tez nic soba nie prezentuje.Lubie rozmawiac o filmach,ale o tym nie mam nic wiecej do powiedzenia.Wole dac note 1 bo przynajmniej ktos inny nie bedzie sie zastanawiac czy warto obejrzec ten film czy nie,a ze trolle jak Ty maja inne zdanie to nic mnie to nie obchodzi.

ocenił(a) film na 3
Pattie_Sparkle

Czy film zasługuje na 1? To zależy - jeżeli się komuś nie spodobał i przerwał jego oglądanie, to pewnie tak. Każdy ocenia tak jak mu się właśnie podoba, choć 1 to chyba zbyt niska ocena. Ja dałem tylko 3, gdyż film wogóle się mi nie spodobał, więc 3 jest chociażby za aktorstwo, jednak choćby nie wiem jak aktorzy się starali, nie byli w stanie ani trochę sprawić by film wydawał mi się mniej nudny. Ja się po prostu okropnie na nim wynudziłem.

Co do zarzutu autora postu, że przedstawiona wizja świata jest nierealna i bezsensowna, to oczywiście prawda - przecież ten film to satyra, przez pryzmat której zostają ukazane współczesne relacje międzyludzkie, w mocno uproszczony sposób.

Przypuszczam, że autor postu dał tak niską ocenę, by stała się ona przeciwwagą dla ocen na 9, które niektórzy nadają, choć temu filmowi jednak bardzo daleko do arcydzieła.

Co do twojej uwagi, że twórcy pokazują swoją wizję przyszłości w filmie s-f, to trudno się z tym zgodzić. Sci-fi jest tylko kanwą dla pokazania pewnych współczesnych relacji między ludźmi. To tak naprawdę nie jest film sci-fi. Wizja przyszłości przedstawiona w filmie jest chwilami tak absurdalna, że chyba nikt nie ma wątpliwości, iż nigdy nie mogłaby się ziścić. Nie wszystko o czym pomyślimy może zaistnieć.

Koncepcja świata przedstawiona w filmie mogłaby się chyba spodobać tylko psychopacie. Chodziło ci chyba raczej o to, że sposób przedstawienia tej koncepcji się nie spodobał.

ocenił(a) film na 1
cyfrowy_baron

Mądrego to i przyjemnie posłuchać,potwierdzam w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones