PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702950}

Lobster

The Lobster
6,8 102 730
ocen
6,8 10 1 102730
7,6 48
ocen krytyków
Lobster
powrót do forum filmu Lobster

pozostawałem nieczuły i obojętny. Nie udało mi się znaleźć z tym dziełem ani jednej cechy wspólnej, więc parą nie będziemy.

ocenił(a) film na 5

Mnie też się nie udało i obawiam się, że nawet 40 dni by nie wystarczyło, abym poczuła miętę.

ocenił(a) film na 8

Byłem w dzisiaj w kinie i bałem się, że będzie słaby. Całe szczęście film bardzo wciąga i wcale się nie dłuży :) Dawno nie doświadczyłem czegoś tak innego. Tak więc - film może się podobać. Nie każdego wynudzi.

użytkownik usunięty
Tymoteusz81

"i bałem się, że będzie słaby"

Takie nastawienie czasem pomaga. To jak z wizytą u dentysty. Dobrze jest bać się, że będzie strasznie, a po wszystkim powiedzieć "no proszę, nawet ani razu nie wrzasnąłem".

ocenił(a) film na 8

Owszem pomaga, lepiej mieć małe oczekiwania i wyjść zaskoczonym, niż oczekiwać wiele i być rozczarowanym. Tylko, że gdy film zostanie mocno skrytykowany można na niego wcale się nie wybrać i nie doświadczyć tego miłego zaskoczenia.

ocenił(a) film na 9

Dokładnie tak. Kaszanka jak i KIEŁ.

ten kto nigdy nie był samotny, nie zrozumie :) zazdroszcze Ci.

użytkownik usunięty
diella

A jak ktoś jest samotny przez całe życie to zrozumie?

ocenił(a) film na 10

Mi film bardzo przypadł do gustu, szczególnie sposób prowadzenia narracji. Chociaż twój komentarz również wyborny. :D

xxchromosome

Niby o gustach się nie dyskutuje, ale 10/10 to chyba "lekka" przesada. Zachowanie przedstawionych społeczności w filmie zupełnie nieracjonalne, szczególnie "samotnych". Film takie takie flaki z olejem - nic nadzwyczajnego.

ocenił(a) film na 9
moscu

O to chodziło. Film przenosi nas w przyszlosć - a jakby nie patrzeć, nasz swiat z dnia na dzień staje się coraz to bardziej irracjonalny. Poza tym, w filmie chodziło o to, żeby się ciągnął jak flaki z olejem. Miało to pokazać, jak wygląda samotnosć, a w tym filmie samotni byli WSZYSCY. Zawłaszcza ludzie w parach.

Nic nadzwyczajnego? Po prostu nie zrozumiałes filmu i przekazu.

different_blond

Twoja obrona filmu jest irracjonalna, poza tym zdanie: "Po prostu nie zrozumiałeś filmu i przekazu" - to typowy tekst jak się nie ma argumentów

ocenił(a) film na 9
moscu

Nie. Po prostu nie zrozumiałeś filmu. Argumentów mam pod dostatkiem, ale wiem, że i tak do Ciebie nie trafią. Owszem, mogłabym straci swój czas i napisać długi elaborat, pełen tez i trudnych wyrazów, ale jakoś nie chce mi się wdawać w dalszą dyskusję z osobą, która oceniła "Wielkie piękno" na cztery gwiazdki (co już samo w sobie pokazuje, że poziom Twojej erudycji filmowej nie jest zbyt wysoki). Dziękuję. Skończyłam.

different_blond

Strasznie się denerwujesz, może to wina czerwonej kropki kto tam wie. Wydaje mi się, że nadinterpretujesz film. Zresztą twoje wycieczki ad personam niespecjalnie dobrze o Tobie świadczą.

ocenił(a) film na 6

Aktorzy zagrali swoje dobrze, ale film bardzo "wtórny" i straszliwie nudny. Oglądając, wciąż czekałem na jakiś "przełom" - nic. Kolejna, nieudana próba dorównania Orwellowi. Stracony czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones