PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702950}

Lobster

The Lobster
6,8 102 730
ocen
6,8 10 1 102730
7,6 48
ocen krytyków
Lobster
powrót do forum filmu Lobster

Zaaa dłuuuuugi

ocenił(a) film na 6

tak do godziny niezłe kino, później biadolenie. Klimat Kła odczuwalny nawet nie wiedząc kto reżyseruje. Niestety dużo słabszy.

ocenił(a) film na 8
sonic2sonic

bo pocorn się skończył?

ocenił(a) film na 6
rzepich

Za dużo coli i przebierałem nogami. Leśne akcje były jak dla mnie niepotrzebnie rozciągane.

ocenił(a) film na 7
sonic2sonic

Możliwe, że sceny w hotelu były bardziej absorbujące. Większe pole do manewru. Z drugiej strony film bardzo wyraźnie dzieli czas na równo pomiędzy, że tak powiem władzę, a opozycję. Trudno również znaleźć sceny ot tak do wycięcia, bo nie mielibyśmy pokazanej relacji głównej pary - np. ich obejścia "systemu" językiem migowym, wycieczki do miasta itp.

A. Nie kwestionuję samej oceny, bo 6 jest w porządku. Również cenię wyżej "Kła", ale "Alpy" już podobnie, stopień niżej. To i tak bardzo fajny, ciekawy twórca. "Lobster" nie przyniósł mi rozczarowania.

sonic2sonic

Zaiste, mam identyczne odczucia.

ocenił(a) film na 4
sonic2sonic

Przyłączam się.
Ogólnie miałam mega mieszane odczucia po tym filmie.. Historia bardzo ciekawa, jednak druga godzina filmu (te leśne akcje właśnie) ostudziły mój entuzjazm. Hm.

ocenił(a) film na 6
sonic2sonic

Dokładnie takie same odczucia, w połowie filmu wkrecila mi sie opcja "kojarzy mi sie z Kłem", potem dopiero ogarnałem kto to nakrecil. Najpierw chcialem dac 8, potem 7, finalnie leci 6 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones