PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702950}

Lobster

The Lobster
6,8 103 079
ocen
6,8 10 1 103079
7,6 49
ocen krytyków
Lobster
powrót do forum filmu Lobster

tak powiedzial Thompson o KSW
a tak mowie o tym filmie

czegos rownie glupiego i absurdalnego nie widzialem juz dawno, zachecony dobra ocena na filmwebie siegnalem po to dzielo

glupota spotegowana, wymieszana ze spotegowana glupota i posolona glupota. na deser glupota i koktajl z absurdem

kazdy kto dopisue temu fimowi metaforyczne znaczenie jest jak ten film

sory gregory

prostareposta

Oj zwyczajnie brakło ci ilorazu aby go pojąć w całości... a tak serio to pomieszanie kury z mułem. Obejrzałem bez napisów i połowy dialogów nie ogarnąłem ale z samej fabuły wynikło jakieś g bez polotu. Niemniej jednak dobrze się ogląda, spokojny i nastrojowy i na tyle nieprzewidywalny w swojej głupocie że się nie przysypia.

Polemonek

Też ogladalem bez napisów. Fakt film klimatyczny tylko myślałem że z tego galimatijasu wyjdzie jakąś w miarę ułożona metafora i fabuła nabierze sensu tu natomiast wychodzi kupsko straszne, zbieranina losowych scen nieźle nakręconych.

ocenił(a) film na 5
prostareposta

Dorwalem ten film i mialem ogladac. Ale w razie pewnosci przeklikalem... i cos mi zaczelo w nim "smierdziec" twoja ocena i obiektywnym opisem, zapewne uratowales mi bol ogladniecia tego filmu - DZIEKUJE !

ostatni pseudo artystyczny film jaki ogladnolem to byla MLODOSC - koszmar, nuda i padaka a tak naprawde nawet wnioski kiepskie. Wielkie Piekno - przynajmniej mialo swietna forme (no ale to taki off topic)

dzieki za oszczedzenie meki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones