PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211195}
6,7 3 557
ocen
6,7 10 1 3557
Lody na patyku 2: Prawdziwi przyjaciele
powrót do forum filmu Lody na patyku 2: Prawdziwi przyjaciele

I podobała mi się ta scena z polska sąsiadka na balkonie jak po polsku zaczęła wyzywac hej polacy są wszędzie :-)

killerek132

dla mnie taki zbyt lowensiarski nawet bardziej niż 1sza część.

ocenił(a) film na 6
jezi86

muszę się zgodzić

ocenił(a) film na 8
jezi86

A mnie to znów jakoś wzruszył i te rozbawione czasy mogłabym się tam odnaleźć.

ocenił(a) film na 9
TrefnaPanna

lata 50 są fajne. Sam tęsknię chociaz mnie wtedy nie było. Wiem za to sporo o tych latach, tesknie ze teraz nie jest tak tylko poprawnosc polityczna, propaganda, kryminalizacja dobrej zabawy itd.

ocenił(a) film na 7
killerek132

Zgadzam się! Podczas oglądania miałem podobne myśli.
To żaden Erotyk! Po prostu normalny film.Teraz w wielu jest dużo,dużo więcej nagości, że o seksie nie wspomnę
PS.ale w którym momencie była ta scena z Polakami??? Właśnie obejrzałem film i takiej sceny nie zauważyłem...

przemofan

Włączyłem sobie oryginalną wersję po hebrajsku x/watch?v=poykW6Xsdg4 (zamiast x trzeba wpisać początek z Youtube) i w 10:55 słychać:
"Zdaje się, że ja".

Natomiast to o czym mówi killerek dostępne jest w każdej wersji. Ta scena nawet powtórzyła się (ale już nie po polsku) w Lodach na patyku 9 (tej z 2001). W tej wersji hebrajskiej jest to około 34:40.

Tak na (bardzo) szybko nie dopatrzyłem się czemu hebrajska wersja jest dłuższa o jakieś 6 minut.

ocenił(a) film na 8
przemofan

W drugiej części na balkonie kiedy Endzi rzuca jajkami 31m.19s.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones