PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618960}

Loft

The Loft
6,5 46 591
ocen
6,5 10 1 46591
4,0 4
oceny krytyków
Loft
powrót do forum filmu Loft

Nie, nie, nie.

ocenił(a) film na 3

Sztuczny klimat rodem z CSI, drewniania gra aktorów... Nie rozumiem tych wysokich ocen.

ladyzgaga

popieram

ocenił(a) film na 5
ladyzgaga

Są 2 rodzaje fabuły w kryminałach. Statyczna, jak Sherlock, czy Agata Christie, gdzie większość informacji pojawia się na początku filmu i widz rozwiązuje zagadkę razem z autorem i dynamiczne, gdy przez cały czas pojawiają się nowe fakty, więc widz jest zaskakiwany aż do końca filmu. Przy dynamicznym prowadzeniu akcji, aktorstwo spychane jest na drugi plan, bo ciekawość związana z nowymi wydarzeniami dominuje.
LOFT to ten drugi rodzaj.

ocenił(a) film na 10
ladyzgaga

A ja nie rozumiem tych niskich ocen. Co jakiś film obejrzę (ocena powyżej 6,0) to 3/4 komentarzy to hejty na dany film. Wtf? o.O

ocenił(a) film na 5
ladyzgaga

Popieram! Na niektórych scenach zamiast dreszczyku emocji - śmiech po nosem...

ocenił(a) film na 5
Luu49

na przykład, gdy ten gruby bzykał te grubą?

ocenił(a) film na 2
ladyzgaga

Tak się morduje w Ameryce. Wybijają modeli. Dlatego same smoki na ulicach się pojawiają.
Dziadostwo, plastikowa fabuła, silikonowe postacie.

ocenił(a) film na 5
ladyzgaga

zgadzam się....druga liga filmowa

ocenił(a) film na 5
ladyzgaga

Rzeczywiście film nie wysoki lotów Grupa znajomych ma swój wspólny tajemniczy apartament nikt o nim nie wie a szczególnie żony narzeczone .Tam panowie mogą za szaleć do woli .Jednak gdy dochodzi do nie szczęścia ukryte gniazdko spuścizny staje kłopotem dla przyjaciół .Film może nie jest tragiczny ale ogląda się go bez emocji przez cały film poznajemy relacje każdej postaci czyli jak to widzi można powiedzieć zeznania tak słuchając kolejną osobę miałem wrażenie że reżyser chciał by każda kolejna osoba odkrywała co raz mroczniejsze fakty historii jak jest przedstawiona i czasem miałem wrażenie że każdy chciałby by jego wersja była bardziej mroczniejsza od poprzedniej .Trochę to przypominało odcinek danego serialu że dowiadujemy zaskakujący rzeczy szczególnie na końcu odcinka i następuje koniec i czekasz kolejny tydzień by poznać dalszy ciąg historii która znowu zakończy się kolejną sensacją . I to chyba samo miało być filmie czyli każda osoba miała nas co raz bardziej zaskoczyć swą wersją no dla mnie się nie udało a wyszedł taki wyścig szczurów gdzie każdy swej wersji chciałby być lepszy od poprzednika .I tak już po za tematem do filmu to CSi było o wiele lepsze od filmu i to wszystkie części 5/10

kinoman1985

Dobrze ujete

ocenił(a) film na 5
ladyzgaga

Film nie jest bardzo zły ale do najlepszych również nie należy. Co do drewnianej gry aktorskiej nie mogę się zgodzić ponieważ zagrali naprawdę dobrze a widziałem już wiele filmów z o wiele gorszą grą. Ocena tutaj może i jest trochę zawyżona ale na 3 na pewno nie zasługuje. http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/loft.html

ocenił(a) film na 5
ladyzgaga

Wiesz, kto był najbardziej drewnianym aktorem w dziejach kina? Pinokio.

(and the Suchar goes to... Sony West! Yeaaa :)

ladyzgaga

Drewna dość jest ale całkiem ładnie się scenariusz klei.

ocenił(a) film na 6
ladyzgaga

Szczególnie nie trafiona rola Millera. O ile Urban i Mardsen grają swoje role to Miller swoją rolę z trudem przeszedł. Po prostu aktor w ch**j nie pasujący do roli.

ocenił(a) film na 5
ladyzgaga

dokładnie

użytkownik usunięty
ladyzgaga

Film klasy B.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones