PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550924}
7,3 2 449
ocen
7,3 10 1 2449
7,2 4
oceny krytyków
Logorama
powrót do forum filmu Logorama

Nagroda

ocenił(a) film na 7

Nawet, gdyby Oskara nie dostał, to i tak mu się należy wpis do Księgi Guinnessa za rekordową ilość kryptoreklamy w jednym filmie ;)

Wystawiłam siódemkę - za nietypowy pomysł, wykonanie, przesłanie, wyśmianie tego wiecznie radosnego świata reklam i przymrużenie oka. Mimo wszystko, fabuły trochę zabrakło - wiem, że nie o to tu chodziło, ale zakończenie takie ni przypiął, ni przyłatał.

Pozdrowienia i niech kisiel marchwiowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Jakbym czytał swoje myśli..

LukeInside

Ja też, szczególnie z tym kiślem :)

ocenił(a) film na 5
Kazik_chan

Również się zgodzę,ale wystawiłem piątkę.
Zdaję sobie sprawę, że autorzy założyli, aby pokazać jak najwięcej log korporacji, ale moim zdaniem było to zbyt nachalne i chaotyczne. Fabuła praktycznie jest na drugim planie (jeśli nie dalej), zakończenie/ puenta/ czy-jakieś-inny-morał urwany z choinki. Pomysł to nie wszystko (moim zdaniem). Trzeba również umiejętnie rozwinąć temat, aby coś pozostało w głowie, a nie tysiące reklam i Michleny uganiające się za McDonaldem.

ocenił(a) film na 7
Kazik_chan

Mi się wydaje że pomysł i puenta jest bardzo dobra. Teraz cały świat zbudowany jest z marek. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, że marki są dla nas bardzo ważne, bo przecież sto razy lepiej jest pić colę niż helenę czy inny niemarkowy napój ;). A co pozostanie jeśli świat marek zostanie zniszczony tak jak w logoramie? Nie wydaje mi się żeby celem filmiku była reklama, bo Ronald M. nie jeździłby motorem z napisem 'grease', czyli tłuszcz ;)

ocenił(a) film na 8
Margo89_2

Tu chodziło raczej o film grease :)

Kazik_chan

'wpis do Księgi Guinnessa za rekordową ilość kryptoreklamy' - ciekawa jestem, jak oni sobie z tym poradzili od strony techniczno-prawnej, skoro kilka innych produkcji zaplątało się z powodu znacznie mniejszej ilości znaków towarowych... ale pomysł ciekawy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones