PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7194}

Lokator

Le locataire
7,8 37 361
ocen
7,8 10 1 37361
8,0 29
ocen krytyków
Lokator
powrót do forum filmu Lokator

Labirynt myśli

ocenił(a) film na 8

Naprawdę bardzo dobre kino. Uwielbiam filmy, gdzie z ludzkim umysłem dzieje się coś nie tak. Całe to zaburzenie umysłowe oprócz otaczających go ludzi i zdarzeń było też spowodowane szczegółami, np. cieknącym kranem w mieszkaniu - jednostajne kapanie wody potrafi doprowadzić do szału, co było poniekąd obróbką choroby Trelkovskiego. Faktem jest, że było bardzo dużo kombinowania, niektóre sceny mogą wydawać się bez głębszego sensu, to jednak po zastanowieniu się można dojść do jakichś wniosków, choć niektóre są może na wyrost i są nadinterpretacją - tak, w pewnym stopniu film przekombinowany. Mimo to po zakończeniu filmu czułem się bardzo specyficznie, miałem mętlik w głowie. Polecam, film naprawdę godny uwagi. Szkoda tylko, że zdubbingowany na angielski, było można to odczuć, że nie jest to oryginał; choć z drugiej strony nie wiem jak zniósłbym język francuski ;) Polański pokazał klasę!

ocenił(a) film na 8
daavcio

Pojechany film, schiza niezła !! Ale podobał mi się, dałem 8/10.

Andy400

no jak Polański to zawsze jest shiz i poryte akcje obejrzyj sobie wstręt, chyba , że już widziałeś lokator do tego to mały pikuś, Polański jest zryty w c/h/u/j i za to go cenię...

ocenił(a) film na 8
800dpi

Nie widziałem jeszcze Wstrętu ale kiedyś obejrze...

ocenił(a) film na 9
daavcio

Bezwzględnie najlepszy film Polanskiego, 9/10

ocenił(a) film na 10
lorewer

zgadzam się :) wow, wow, wow po prostu wow - i jeszcze gra Polańskiego naprawdę była na poziomie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones